Nowy utwór Sonii Maselik już dostępny. Teledysk do singla został nakręcony na Maderze

Wokalistka z Piekar Śląskich wydała nowy singiel. Tym razem Sonia Maselik "Sonya" postanowiła zaśpiewać znany utwór zespołu Blondie - "Heart of Glass". Teledysk do utworu w całości został zrealizowany na portugalskiej wyspie Madera.

YT
Sonia Maselik

Nowy singiel Sonii Maselik już dostępny

W środę, 31 maja odbyła się premiera nowego singla piekarzanki Sonii Maselik. 30-letnia artystka postanowiła wykonać cover pochodzącego z końca lat 70. utworu "Heart of Glass" zespołu Blondie.

- "Heart of Glass" to piosenka o nieszczęśliwej miłości, która na początku była wspaniała i dawała mnóstwo radości, ale później wyszło, że jednak tych dwoje ludzi do siebie nie pasują, a jedno z nich okazało się mieć „szklane serce”, które bardzo łatwo złamać - wyjaśniła wokalistka.

Teledysk został nakręcony na malowniczej, portugalskiej wyspie Madera. Jak zdradziła artystka działająca pod pseudonimem "Sonya" utwór "Heart of Glass" jest nowym rozdziałem w jej życiu, opublikowanym pod szyldem nowego wydawnictwa. Singiel jest także zapowiedzią kolejnych nowych utworów, których premiera odbędzie się w najbliższym czasie.

Sonia Maselik - kariera, wiek, pochodzenie, nagrody

30-letnia Sonia Maselik od 2020 roku debiutuje na polskiej scenie muzycznej. Przełom w jej karierze nastąpił wraz z wygraniem konkursu na interpretację piosenki, który został zorganizowany przez RMF FM. Obecnie jej utwory można usłyszeć w radiu

Swoje pierwsze kroki w branży piekarzanka zaczęła stawiać w wieku 16 lat, natomiast od 19. roku życia tworzy swoje utwory. Ważną decyzję w jej karierze było rozpoczęcie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza.

18 czerwca 2022 roku wokalistka wystąpiła podczas Festiwalu Piosenki w Opolu. Wokalistka podczas występu zaśpiewała piosenkę "Tylko tu", dzięki której otrzymała nagrodę autorów i kompozytorów ZAiKS.

Sonia Maselik

Może Cię zainteresować:

Nagroda za najlepszą muzykę powędrowała do Soni Maselik. "Tylko tu" podbiło serca słuchaczy

Autor: Martyna Urban

20/06/2022

Sonia Maselik piekarska wokalistka

Może Cię zainteresować:

Piekarska wokalistka, która podbija ogólnopolską scenę muzyczną. Sonia Maselik wystąpi na festiwalu w Opolu

Autor: Martyna Urban

19/05/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon