Piekarskie noworodki na stylizowanych fotografiach. Te maluszki urodziły się w czerwcu [GALERIA]

Blisko trzydzieści maluchów przyszło na świat na piekarskiej porodówce w czerwcu. Jak co miesiąc położne zadbały o wykonanie stylizowanych sesji fotograficznych. Jakie aranżacje pojawiły się w tym miesiącu? Zobaczcie.

Piekarskie noworodki mają wykonywane stylizowane zdjęcia

Pracownicy Bloku Porodowego w Piekarskim Centrum Medycznym także kontynuowali akcję wykonywania stylizowanych zdjęć noworodków. W ramach akcji dzieciom, które przychodzą na świat w Piekarach, położne wykonują pamiątkowe, stylizowane fotografie. Noworodki przebiera się za królewny, misie, układa w koszyczku, w otoczeniu pluszaków lub kwiatów.

- Pierwszą przebieraną sesję zainicjowała nasza położna Asia. Od tego momentu razem z dziewczynami szukamy inspiracji i przygotowujemy się do kolejnych sesji - tłumaczy Sonia Grajzer, jedna z położnych zaangażowana w projekt.

Fotografie wykonywane za wcześniejszą zgodą rodziców. Organizatorki akcji same zgłaszają się z propozycją zrobienia zdjęcia. Dysponują gotowymi zestawami ubranek, ale także istnieje możliwość przyniesienia własnych strojów. Co kilka tygodni baza strojów jest uzupełniana o nowe przebrania.

- Najczęściej zdjęcia wykonujemy w drugiej dobie życia dziecka. Chodzi tutaj głównie o bezpieczeństwo naszych najmniejszych pacjentów. Noworodki bezpośrednio po urodzeniu mogą ulewać wodami płodowymi, mogą być niespokojne. Poza tym jest to czas dla Was, żebyście się poznali - tłumaczą położne.
Piekarska Porodówka w top 10 najlepszych porodówek

Może Cię zainteresować:

Piekarska porodówka w top 10 najlepszych porodówek w Polsce. To wyniki marcowego rankingu

Autor: Martyna Urban

03/04/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon