Piekarskie maluszki w jesiennych stylizacjach. Czas na kolejną sesję zdjęciową

Blok Porodowy w Piekarskim Centrum Medycznym zaprezentował kolejne efekty stylizowanych sesji fotograficznych. Tym razem noworodki otaczają liście, misie, dynie i inne sezonowe ozdoby.

Maluchy z Piekar na zdjęciach

Pracownicy Piekarskiego Centrum Medycznego przygotowują urocze prezenty dla nowonarodzonych pacjentów oraz ich rodzin. Jeśli mama wyrazi na to zgodę, personel wykonuje brzdącowi zdjęcie. I to jakie! Każde z nich jest stylizowane. Dzieci są przebierane w wyjątkowe ubranka, towarzyszą im także ozdoby dostoswane do pory roku. Fotografie robią wrażenie!

- Najczęściej zdjęcia wykonujemy w drugiej dobie życia dziecka. Chodzi tutaj głównie o bezpieczeństwo naszych najmniejszych pacjentów. Noworodki bezpośrednio po urodzeniu mogą ulewać wodami płodowymi, mogą być niespokojne. Poza tym jest to czas dla Was, żebyście się poznali - informują pracownicy PCM.

Zdjęcia można oglądać na facebookowym profilu Piekarska Porodówka - blok porodowy w Piekarskim Centrum Medycznym. Zawsze budzą spory entuzjazm wśród oglądających.

- Na zdjęcia nie trzeba się zapisywać. Są robione na bieżąco, a położne, które je wykonują, zgłaszają się do Was osobiście. Zdjęcia wykonywane są bezpłatnie, a każda mama otrzymuje zdjęcie dziecka na maila lub wybrany komunikator. Większość "stylizacji" to nasze zasoby. Istnieje możliwość wykonania zdjęcia w przygotowanych przez Was ubrankach - dodaje personel placówki.

Szczęśliwym rodzicom nowonarodzonych maluszków gratulujemy, a ich pociechom życzymy zdrowia, sił i dużo miłości od najbliższych.

Kacper

Może Cię zainteresować:

Misie, księżniczki i baletnice. Kolejne stylizowane sesje noworodków w piekarskiej porodówce

Autor: Redakcja

31/07/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Zuzia Krok

Te maluszki urodziły się w Piekarach w kwietniu

Porodówka piekary śląskie

Czy w Piekarach Śląskich dobrze się rodzi?

150620091 172966714357285 4746932548988251189 n

Ogrom szczęścia - narodziny trzech par...

M m hands 2568594 1280

Kolejna edycja szkoły rodzenia w Piekarskim...

Remont w Piekarskim Centrum Medycznym 1

Piekarskie Centrum Medyczne z wyremontowanym podjazdem

Piekary biblioteka

Po te tytuły piekarzanie sięgali najchętniej w 2022 roku

Najnowszy piekarski szperak

17 sierpnia - Światowy Dzień Second Handów