Piekarskie maluszki pozdrawiają. Czas na zimową sesję zdjęciową [GALERIA]

Kolejny miesiąc powoli dobiega końca. Tradycyjnie zapraszamy do przeglądnięcia fotografii z sesji, jakie miały miejsce w Piekarskim Centrum Medycznym. Uwaga! Zawierają dużą dawkę słodkości.

Pamiątkowe zdjęcia dla maluchów

Blok porodowy w Piekarskim Centrum Medycznym zaprezentował następne fotografie noworodków, które przyszły na świat w tym szpitalu. Przypomnijmy, że młodzi pacjenci otrzymują od personelu placówki uroczy prezent. Dzieciom wykonywane są stylizowane zdjęcia. Zmieniają się motywy przewodnie, ubranka oraz scenografia. Każdy model i modelka może liczyć na oryginale ujęcie.

Przy okazji warto wspomnieć o niedawnym sukcesie piekarskiej placówki. Fundacja Rodzić po Ludzku przedstawiła roczne wyniki rankingu najlepszych porodówek w Polsce. Szpital z naszego miasta znalazł się na liście najlepszych. Ranking tworzony jest w oparciu o ankiety wypełniane przez pacjentki. Formularze uwzględniają między innymi realizację planu porodu, kontakt z dzieckiem po narodzinach czy zadowolenie z opieki. Więcej na temat badania i rankingu znaleźć można w poniższym artykule.

Piekary slaskie porodowka

Może Cię zainteresować:

Gdzie dobrze jest rodzić w naszym województwie? Nowy ranking wskazuje, że w Piekarach Śląskich

Autor: Urszula Gołkowska

28/01/2024

Subskrybuj piekary.info

google news icon