Nie żyje Andrzej Budzik. Jego pogrzeb odbędzie się w kościele pw. Świętej Rodziny

Pogrzeb trenera Andrzeja Budzika odbędzie się w Kościele pod wezwaniem Świętej Rodziny w Piekarach - poinformował Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1. Piekarzanin zmarł 29 kwietnia w wieku 58 lat.

Pogrzeb Andrzeja Budzika odbedzie sie w Piekarach

Pogrzeb Andrzeja Budzika odbędzie się w Piekarach

W sobotę, 6 maja o godzinie 9.00 rozpocznie się nabożeństwo żałobne Andrzeja Budzika. Po mszy, która odbędzie się w Kościele pw. Świętej Rodziny w Piekarach Śląskich nastąpi odprowadzenie zmarłego na cmentarz parafialny Bazyliki.

O pogrzebie cenionego trenera poinformował Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Piekarach, w którym Andrzej Budzik prowadził lekcje wychowania fizycznego i techniki. Jak poinformowała placówka, swoje ostatnie zajęcia odbył 28 kwietnia 2023 roku.

"Odszedł nagle, niespodziewanie, o wiele za wcześnie"

Wspomnienie o zmarłym Andrzeju Budziku opublikował Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Piekarach.

- Wspaniały nauczyciel, świetny trener, znakomity przewodnik, lubiany i szanowany kolega,
szlachetny i prawy DOBRY CZŁOWIEK. Zawsze uśmiechnięty, serdeczny, życzliwy, gotowy wszystkim służyć wsparciem i pomocą, a przy tym niebywale skromny i spokojny. Zarażał wychowanków i współpracowników swoja pasją sportową i krajoznawczą, mobilizował do pokonywania trudności, podnosił na duchu niebanalnym poczuciem humoru. Zawsze można było na Niego liczyć.

Jeszcze niedawno Andrzej Budzik cieszył się z nominacji do tytułu "Trenera Roku" w Plebiscycie na Sportowca Roku Piekar Śląskich. Otrzymał wyróżnienie za wieloletnią pracę z młodymi siatkarkami i siatkarzami w mieście.

Andrzej budzik

Może Cię zainteresować:

Zmarł Andrzej Budzik z Piekar Śląskich. Był cenionym trenerem i "nauczycielem z powołania"

Autor: Redakcja

30/04/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon