Młodzi artyści poszukiwani do Piekarskiego Przeglądu Twórczości Muzycznych. Zwycięzcy otrzymają nagrodę pieniężną

Trwają poszukiwania artystów do XI edycji Piekarskiego Przeglądu Twórczości Muzycznych. Chętni mogą już przysyłać zgłoszenia. Przesłuchania rozpoczną się 27 września 2023 roku. Galę finałową zaplanowano na 4 listopada. Dla najlepszych przewidziano nagrody pieniężne.

UM Piekary Śląskie
SPI nie ŚPi

Rusza XI edycja Piekarskiego Przeglądu Twórczości Muzycznych

W Piekarskim Przeglądzie Twórczości Muzycznej mogą wziąć udział zespoły instrumentalno-wokalne (niezwiązane zawodowo z wykonywaniem muzyki), duety oraz soliści, którzy nie posiadają podpisanych kontraktów z wytwórnią muzyczną oraz nie wydały płyty, z której czerpią zyski.

Przypomnijmy, że w X edycji wśród solistów zwyciężyła Laura Gajowska. Nagrodę publiczności otrzymał Waldemar Gowin. Decyzją jury najlepszym zespołem okazał się Coast Patrol, a nagroda publiczności powędrowała do zespołu Stondwave. Laurę Gajowską oraz zespoły: Coast Patrol i Ludzie można było usłyszeć także podczas Dni Miasta, które odbyły się w maju na terenie Kopca Wyzwolenia.

Jedną z laureatek poprzednich edycji Przeglądu Twórczości Muzycznych SPI nie ŚPI jest piekarzanka Sonia Maselik, która tworzy utworu, pojawiające się na antenach radiowych i telewizyjnych. Piekarzanka już dwukrotnie brała już udział w Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Aby dokonać zgłoszenia, należy dostarczyć wypełnioną Kartę Zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres: administrator@okandaluzja.pl.

Nabór zespołów i solistów trwa od 30 czerwca do 25 września 2023 r. W przypadku wpłynięcia do Organizatora w terminie do 25 września 2023 r. mniej niż 5 zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie możliwość wydłużenia terminu naboru lub odwołania imprezy. Przegląd trwa od 30 czerwca 2023 r. do 4 listopada 2023 r. w Ośrodku Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich (ul. Oświęcimska 45).

Medjugorie film

Może Cię zainteresować:

Przegląd filmów chrześcijańskich w Kinie Zacisze. Bezpłatny maraton filmowy już w kolejny weekend

Autor: Martyna Urban

04/11/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon