Młody piekarzanin prowadził pojazd pod wpływem narkotyków. Posiadał przy sobie 60 działek

Policjanci z Piekar Śląskich zatrzymali młodego piekarzanina, który prowadził samochód marki Peugeot pod wpływem narkotyków. Oprócz tego mężczyzna posiadał przy sobie 60 działek dilerskich amfetaminy. Piekarzanin został zatrzymany.

Piekarzanin prowadził samochód pod wpływem amfetaminy

W sobotę, 10 czerwca w godzinach wieczornych podczas patrolu miasta piekarscy policjanci zauważyli kierującego pojazdem marki Peugeot, który na widok radiowozu gwałtowanie przyspieszył oraz zmienił trasę jazdy. Funkcjonariusze bez chwili wahania zatrzymali do kontroli pojazd.

Za jego kierownicą siedział 23 letni mieszkaniec Piekar Śląskich. Mężczyzna był trzeźwy, ale jego zachowanie wskazywało na to, że może być pod działaniem środków odurzających. Badanie dało wynik pozytywny i wykazało, że mężczyzna jest pod działaniem amfetaminy. Mężczyźnie została pobrana krew do dalszych badań.

Podczas przeszukania samochodu policjanci ujawnili worek foliowy z zawartością białego proszku. Badanie substancji, z której można było przygotować ponad 60 porcji dilerskich, wskazało, że jest to amfetamina. Mieszkaniec Piekar Śląskich został zatrzymany, a o jego dalszym losie zadecyduje prokuratura oraz sąd.

Dni Piekar Śląskich policyjne interwencje

Może Cię zainteresować:

Policyjne podsumowanie Dni Piekar. Pijana 15-latka, niepełnoletni agresorzy i narkotyki

Autor: Martyna Urban

15/05/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon