Mieszkańcy alarmują o powrocie złodziei katalizatorów. Tym razem uderzyli na osiedlu Wieczorka

Złodzieje katalizatorów ponownie dali o sobie znać w Piekarach. Tym razem ich celem stały się samochody zaparkowane przy centrum przesiadkowym na Osiedlu Wieczorka oraz przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej. Wartość obu strat może przekroczyć tysiąc złotych.

KMP Piekary
Katalizatory

Złodzieje katalizatorów znów dali o sobie znać

Do pierwszego z opisanych zdarzeń doszło w ostatni weekend sierpnia. Celem złodziei stał się samochód marki Volkswagen polo.

- Ostrzegam kierowców parkujących samochód na Centrum Przesiadkowym - Osiedle Wieczorka. W zeszły weekend wycięto mi katalizator - informuje w mediach społecznościowych piekarzanka.

Ponadto w nocy z 30 na 31 sierpnia również w Piekarach wycięto katalizator w samochodu marki Volkswagen. Jak poinformował rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji, jego wartość opiewa na kilkaset złotych.

- Apelujemy więc o wzmożenie czujności. Gdy zobaczymy osoby kręcące się przy samochodach, poinformujmy o tym natychmiast policję pod nr 997 lub 112, wtedy zwiększymy szansę na zatrzymanie podejrzanych na gorącym uczynku - apeluje piekarska komenda policji.

Katalizatory

Może Cię zainteresować:

Kolejny atak złodziei katalizatorów. Tym razem ucierpiały samochody na ul. Kasztanowej i Inwalidów Wojennych

Autor: Martyna Urban

18/10/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon