Mężczyzna nielegalnie naklejał ogłoszenia na słupach. Okazało się, że jest poszukiwany

W ręce policji wpadł mężczyzna, który bez zezwolenia naklejał ogłoszenia na słupach. Dzięki operatorce miejskiego monitoringu mężczyznę udało się zatrzymać. Okazało się, że 54-latek jest poszukiwany. Mężczyzna został aresztowany.

Mężczyzna naklejał nielegalnie ogłoszenia. Był poszukiwany

Dzięki czujności operatorki miejskiego monitoringu funkcjonariuszom Straży Miejskiej udało zatrzymać się 54-letniego mężczyznę, który bez zezwolenia naklejał ogłoszenia na słupach. Po ustaleniu tożsamości okazało się, że zatrzymany jest poszukiwany.

- Mężczyzna został zatrzymany i trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 11 miesięcy. Nie uniknie też odpowiedzialności za popełnione wykroczenie - informuje komenda policji w Piekarach.

Oprócz 11 miesięcy aresztu mężczyzna został zobowiązany do zapłacenia mandatu karnego. Przypomnijmy, że zgodnie z kodeksem wykroczeń art. 63a, "Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny". Za wywieszanie bez zgody reklam i afiszy sprawca może otrzymać mandat karny w wysokości nawet 500 złotych.

Ratownik wodny w Piekarach poszukiwany

Może Cię zainteresować:

MOSiR poszukuje pracownika na stanowisko ratownika wodnego. Oferuje ponadprzeciętne wynagrodzenie

Autor: Martyna Urban

06/05/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon