MOSiR poszukuje pracownika na stanowisko ratownika wodnego. Oferuje ponadprzeciętne wynagrodzenie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich poszukuje ratownika wodnego, który będzie pełnić swoje obowiązki w sierpniu br. Osoby zainteresowane mogą składać swoje CV do 27 maja osobiście lub drogą mailową.

Jak co roku MOSiR poszukuje pracownika na stanowisko ratownika medycznego. Osoba zatrudniona podejmie się pracy w sierpniu br. Do zakresu jej obowiązków będzie należeć m.in.:

  • utrzymywanie we właściwym stanie technicznym urządzeń na terenie obiektu,
  • przestrzeganie regulaminów, procedur oraz instrukcji,
  • nadzór nad wyznaczoną strefą ratowniczą,
  • natychmiastowe reagowanie na łamanie regulaminu oraz ewentualne wypadku.

Od kandydata wymagane jest posiadanie obywatelstwa polskiego, zdolność do czynności prawnych, niekaralność, nieposzlakowana opinia, uprawnienia ratownika oraz członkostwo w WOPR.

Swoje CV można składać osobiście w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3 lub drogą mailową na adres: sekretariat_mosir@piekary.pl

Na jakich warunkach zostanie zatrudniony ratownik?

Osoba podejmująca się pracy jako ratownik będzie pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 17:30/18:30, a w soboty i niedziele od 9:30 do 20:30. W przypadku nieobecności przyszły pracownik zobowiązany jest do zapewnienia zastępstwa w swoje miejsce. Proponowana stawka to 21 zł brutto na umowę zlecenie. Praca prawdopodobnie rozpocznie się od 8. sierpnia. Łącznie pracować będzie czterech ratowników.

Więcej informacji nt. zatrudnienia można uzyskać pod numerem telefonu 32 768-10-10 w dziale kadr.

Subskrybuj piekary.info

google news icon