Katarzyna Maza z Piekar Śląskich na fryzjerskim podium. Zdobyła brąz za fryzurę awangardową

Mieszkanka Piekar Śląskich brała udział w Mistrzostwach Europy CMC we fryzjerstwie. W Katowicach wykazała się swoim talentem i kreatywnością. Jury nagrodziło jej stylizację brązową statuetką.

Katarzyna Maza na podium mistrzostw Europy

W ostatni weekend, 25-26 listopada, Katowice stały się stolicą fryzjerstwa. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym trwał Festiwal Hair & Beauty. Podczas wydarzenia miały miejsce także fryzjerskie zmagania. Odbyły się Mistrzostwa Europy CMC. Wzięli w nich udział specjaliści z Polski, Niemiec, Włoch a nawet Maroka. Wśród nich znalazła się także uczestniczka z naszego miasta. Na co dzień prowadzi studio fryzur eMKa. Katarzyna Maza zaprezentowała swoją pracę w kategorii geometric game (fryzura awangardowa). Efekt finalny można zobaczyć w powyższej galerii zdjęć. Stylizacja piekarzanki wprowadziła ją na podium. Katarzyna Maza zajęła trzecie miejsce w konkursie.

- Był to dla mnie dzień pełen stresu i wrażeń, jednak po sygnale start ogarnął mnie całkowity spokój. Cieszę się z miejsca na podium. Nie zamierzam spocząć na laurach. Mam w planach kolejne starty w mistrzostwach. Teraz jednak skupiam się na książce, którą niedawno wydałam "Moja teoria koloru" i chce dotrzeć z nią do początkujących i średniozaawansowanych fryzjerów - stwierdza piekarzanka.
Piekarskie Forum Kobiet

Może Cię zainteresować:

Piekarskie Forum Kobiet w jesiennej odsłonie. Tym razem z pokazem mody

Autor: Urszula Gołkowska

29/11/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon