Piekarskie Forum Kobiet w jesiennej odsłonie. Tym razem z pokazem mody

Za nami kolejne spotkanie dla piekarzanek. Listopadowym tematem stał się wizerunek, a wydarzenie wzbogaciła dodatkowa atrakcja.

Listopadowe Forum Kobiet

W naszym mieście regularnie orgaznizowane są specjalne spotkania dedykowane paniom. Podczas wydarzeń omawiają one różnego rodzaju tematy. Na uczestniczki czekają dodatkowe punkty programu. Jest to także okazja do porozmawiania przy kawie w kobiecym gronie. Ostatnie spotkanie miało miejsce w ubiegły piątek, 24 listopada. W centrum uwagi stanął wizerunek. W Ośrodku Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich zebrało się niemało gości. Do piekarzanek dołączyli: prezydent miasta Sława Umińska-Kajdan, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Natalia Ciupińska-Szoska, Dorota Tobiszowska oraz poseł Łukasz Ściebiorowski.

Spotkanie uświetnił pokaz mody. Prezentację stylizacji pod tytułem: "Zieleń, fiolet, pomarańcz" przygotowała pani Krystyna Musik. Uczestniczki poznały także porady dotyczące wyglądu. Przy okazji panie mogły zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne wykonane w ramach piekarskich Warsztatów Terapii Zajęciowej.

- Była to też kolejna okazja do rozmów przy kawie i herbacie oraz poruszania ciekawych tematów. Jak zwykle panowała serdeczna i radosna atmosfera. Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne spotkania - zapowiadają urzędnicy miejscy.
Jarmark Świąteczny MDK piekary slaskie

Może Cię zainteresować:

Szykuje się Bożonarodzeniowy Jarmark w Piekarach Śląskich. Wystawcy poszukiwani

Autor: Urszula Gołkowska

17/11/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon