"Fajrant - zapiekanki tradycyjne" zamykają lokal w Piekarach. "Było nam naprawdę miło Was poznać "

Kultowy lokal z zapiekankami. zamyka swoją działalność. "Fajrant" w mediach społecznościowych ogłosił zamknięcie punktu w Piekarach Śląskich. - Było nam naprawdę miło Was poznać, ale jak mówi staropolskie przysłowie „show must go on” - informują właściciele.

FB Fajrant - zapiekanki tradycyjne
Zapiekanki Fajrant zostaną zamknięte w Piekarach

"Fajrant - zapiekanki tradycyjne" znikają z Piekar Śląskich

W środę, 30 sierpnia właściciele lokalu "Fajrant - zapiekanki tradycyjne" poinformowali o zamknięciu punktu gastronomicznego w Piekarach Śląskich przy ulicy Bytomskiej 83. Sieciówka ma także swoje bary w Tarnowskich Górach oraz Bytomiu.

- Smutna wiadomość dla naszych piekarskich klientów ( wiem, ze restauratorzy z taka lubością mówią Gości ale to delikatne przekłamanie - ja swoim Gościom w domu płacić nie karze ) Ostanie dni wakacji są jednocześnie ostatnimi dniami funkcjonowania Fajranta w Waszym jakże uroczym, świętym mieście - poinformował w mediach społecznościowych właściciel lokalu.

Jak przyznał właściciel obsługa piekarskich klientów była przyjemnością. Jednak przyszedł czas na zmiany. - Było nam naprawdę miło Was poznać, ale jak mówi staropolskie przysłowie „show must go on” (jak zwykł godać Mieszko do Dobrawy) i czasem trzeba zrobić krok w tył żeby moc zrobić skok do przodu. Czekajcie na info bo „skok” już wkrótce - podsumował.

Przypomnijmy, że "Fajrant - zapiekanki tradycyjne" serwował klientom w Piekarach trzynaście rodzajów zapiekanek oraz trzy rodzaje bajgli z pieca.

Pizzeria Piekary Sole

Może Cię zainteresować:

Tłumy na otwarciu nowej pizzerii "Sole" na os. Manhattan. Najczęstszym wyborem była pizza Margherita

Autor: Martyna Urban

27/07/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon