Dzień Kobiet w Piekarach Śląskich. Podpowiadamy, gdzie warto wybrać się z tej okazji

Dzień Kobiet 2023 zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku w Piekarach Śląskich z tej okazji organizowane są tematyczne wydarzenia. W tegoroczną organizację zaangażowały się: Kino Zacisze, Rezydencja Luxury Hotel oraz Miejski Dom Kultury w Piekarach.

Kino Zacisze
Dzień Kobiet 2023 w Piekarach

Dzień Kobiet w Piekarach Śląskich rozpocznie się nieco później. Pierwsze wydarzenie przeznaczone dla płci pięknej odbędzie się w sobotę, 11 marca. W Kinie Zacisze od godziny 16.30 na panie czekać będą sponsorzy i partnerzy kina z prezentami i niespodziankami.

O 17:30 rozpocznie się seans filmu “Plan na miłość”. Film ten to brytyjska komedia romantyczna, która opowiada o tym, jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach. Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety, jej relacje z Internetu to pasmo komicznych katastrof. Bilety na seans można zakupić za pośrednictwem strony internetowej Kina Zacisze.

Babski Comber w Rezydencji i koncert Eleni

Podobnie jak w roku ubiegłym w organizację tematycznego wydarzenia zaangażowała się piekarska Rezydencja Luxury Hotel. 11 marca od godziny 20.00 przy ulicy Starej 1 panie będą miały okazję skosztować specjałów szefa kuchni oraz słodkości mistrza cukiernictwa, obejrzeć pokaz taneczny chippendales, pobawić się przy muzyce duetu Bobas & Sasha oraz zrobić sobie zdjęcia na ściance. Bilety można zakupić przez stronę internetową Rezydencji Luxury Hotel.

Wydarzeniem kończącym tegoroczny Dzień Kobiet będzie wydarzenie pn. "Polska. Moc Kobiety" w ramach spotkania - koncert Eleni. Impreza muzyczna odbędzie się 25 marca o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury.

- Będzie to muzyczna podróż z największymi przebojami piosenkarki tj. "Ballado hej, ballado niepokorna", "Miłość jak wino", "Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca", "Po słonecznej stronie życia", "A słońce sobie lśni" - poinformowało MDK.

Eleni urodziła się w 1956 roku w Bielawie na Dolnym Śląsku. Z muzyką zetknęła się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Wielokrotnie występowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, brała udział w Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz w Good News Festival w Częstochowie. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie MDK.

53 692324

Może Cię zainteresować:

Kolejne spotkanie Piekarskiego Forum Kobiet. Tym razem głos zabrała policjantka

Autor: Martyna Urban

03/02/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon