Dzień Dziecka w Piekarach Śląskich. Na najmłodszych będą czekały ciekawe atrakcje

W końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień przez najmłodszych - Dzień Dziecka. Z okazji 1 czerwca urząd miasta i miejskie instytucje przygotowały długą listę wydarzeń dla małych piekarzan. Atrakcje odbędą się między innymi na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji czy też w Miejskim Domu Kultury.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich
Dzień dziecka piekary śląskie

Sportowy Dzień Dziecka w Piekarach Śląskich

W tym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do wspólnej zabawy 2 czerwca. Impreza odbędzie się na stadionie MOSiR (ul. Olimpijska 3). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do około 20:00. Wstęp wolny.

Organizatorzy zapowiadają konkurencje sportowe. Dla uczestników przewidziano pamiątkowe medale oraz słodkie upominki. To jednak nie wszystko. Z pewnością dużą popularnością cieszyć się będzie bezpłatna zjeżdżalnia. Mali i więksi goście postrzelają z łuku oraz zagrają w Cornhole i Klask. Oprócz tego dostępny będzie punkt malowania twarzy. Wydarzenie uświetnią pokazy w wykonaniu Śląskiego Klubu Karate i Kickboxingu.

Dzień Dziecka z Miejskim Domem Kultury

W organizację Dnia Dziecka zaangażował się również Miejski Dom Kultury. Z tej okazji najmłodsi 1 czerwca w godzinach 15.30 - 17.30 będą mogli skorzystać z zabaw. W programie: tańce i zabaw animacyjne, scena malucha, gry i zabawy zręcznościowe, warsztaty przypinkowe, wielkie bańki mydlane, kolorowa wata cukrowa oraz tatuaże brokatowe. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dodatkowo w filii MDK w Kozłowej Górze odbędzie się pokaz iluzjonisty Krystiana Bączyńskiego. Wstęp na wydarzenie, które odbędzie się 2 czerwca o godzinie 17.00 jest płatny 20 złotych.

Ponadto również 2 czerwca w Dzielnicowy w Brzezinach Śląskich także zostanie zorganizowany Dzień Dziecka. W godzinach 16.00 - 18.00 odbędą się: zabawa taneczna, konkursy, bańki XXL oraz wystąpi kolorowa maskotka.

Dzień Dziecka 2022

Może Cię zainteresować:

Dzień Dziecka na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Najmłodsi rywalizowali w zawodach

Autor: Martyna Urban

03/06/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon