Burgerownia Klaps zmieni lokalizację. "Jest kilka pozycji, które przeważyły na taką decyzję"

Klaps poinformował, że od lutego 2023 roku zmieni się dotychczasowa lokalizacja lokalu. Burgerownia dotychczas mieściła się przy ulicy Karola Miarki 23. Jak wyjaśnia właścicielka, powodów takiej zmiany jest wiele - Szkoda nam miejsca, lecz argumentów zbyt wiele przemawia na plus , a przy obecnych cenach wszystkiego... - wyjaśnia we wpisie.

We wtorek, 3 stycznia burgerownia Klaps poinformowała o zmianie dotychczasowej lokalizacji. W pierwszej połowie lutego lokal zostanie przeniesiony z ulicy Karola Miarki 23 na Księdza Piotra Skargi 15 (gdzie obecnie mieści się Bistro Klaps, którego działalność została tymczasowo zawieszona). Właścicielka podkreśla, że forma działalności się nie zmieni, a dodatkowo pojawi się kilka nowości.

- Szkoda nam miejsca, lecz argumentów zbyt wiele przemawia na plus, a przy obecnych cenach wszystkiego... dlatego taka decyzja. Zdecydowanie jest kilka pozycji, które przeważyły na taką, a nie inną decyzję - wyjaśnia w mediach społecznościowych.

Wiele czynników przemawiało za zmianą lokalizacji

Jednym z wymienionych czynników była niepoprawnie działająca wentylacja w lokalu przy ul. Karola Miarki 23. Innym powodem była zbyt mała liczba miejsc parkingowych oraz niewielka powierzchnia lokalu.

W nowej lokalizacji przy ul. Piotra Skargi będzie można latem zjeść w plenerze oraz zrobić rezerwację na nawet 20 osób. Burgerownia będzie dostosowana do rodziców z małymi dziećmi i osób z niepełnosprawnościami - Mimo wszystko decyzja była ciężka i długo debatowaliśmy. Jedyne coś nas wstrzymywało to Wasze przyzwyczajenie do naszej obecnej lokalizacji - wyjaśnia właścicielka lokalu.

Lokal zostanie przeniesiony do nowej lokalizacji wraz z początkiem lutego. Właścicielka Klapsa wyjaśnia, że ciągłość działalności burgerowni zostanie zachowana lub w razie konieczności zostanie ona zamknięta na maksymalnie dwa lub trzy dni.

Bistro Klaps

Może Cię zainteresować:

Bistro Klaps z Piekar Śląskich zawiesza działalność. "Robić na sam prąd nie ma sensu"

Autor: Martyna Urban

26/10/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon