Bistro Klaps z Piekar Śląskich zawiesza działalność. "Robić na sam prąd nie ma sensu"

Bistro Klaps, które do tej pory funkcjonowało przy ulicy księdza Piotra Skargi zawiesza działalność. Właściciele decyzję tłumaczą wysokimi opłatami. "Rachunki opiewające na kwoty kilkudziesięciu tysięcy zł nie napędzają do działania" - piszą. Bistro zostanie zawieszone na kilka miesięcy.

Bistro Klaps to lokal, który funkcjonuje przy ul. ks. Piotra Skargi. W środę, 26 października 2022 r. właściciele lokalu podjęli decyzję o zawieszeniu działalności. Powodem tej decyzji są niebotyczne rachunki za prąd.

- Rachunki opiewające na kwoty kilkudziesięciu tyś zł nie napędzają do działania - piszą właściciele. - Podjęliśmy decyzję o "chwilowym zamrożeniu" Bistro. Szukamy rozwiązania jak najlepszego co do prądu - wyjaśniają swój motyw działania.

Lokal gastronomiczny w kryzysowej sytuacji

Właściciele podkreślają, że działalność bistro zostanie zawieszona do wiosny 2023 roku. W tym czasie właściciele zamierzają stworzyć ofertę na imprezy - od urodzin, spotkań rodzinnych i styp.

- Wiemy jak smakuje Wam nasze jedzenie. Widzimy, że w ostatnim czasie naprawdę świetnie to ruszyło! No ale robić na sam prąd nie ma sensu. My wracamy w tym okresie na KLAPS burgers - podsumowują.

Zarządzający lokalem dodają, że lokal przejdzie remont i modernizację. Dodatkowo menu zostanie wzbogacone nowymi pozycjami. - Dziękujemy wszystkim, którzy zajadali nasze pyszne lunche, śląski łobiod oraz dania z karty. Wrócimy na pewno.

Pod postem dość szybko pojawiły się pierwsze słowa otuchy. Piekarzanie żałują, że lokal chwilowo zniknie z mapy gastronomicznej Piekar. - Smutne to!!! Ale trzymamy kciuki by wszystko się poukładało. Jesteśmy z Wami - komentuje jeden z mieszkańców miasta.

Pizzeria TG

Może Cię zainteresować:

Ta pizzeria w Tarnowskich Górach działała 40 lat. Właścicielka dziś: "To koniec. 8 tysięcy za ogrzewanie. Nie stać mnie"

Autor: Martyna Urban

06/09/2022

Kaloryfer

Może Cię zainteresować:

Rachunki za ciepło powinny wzrosnąć o 300 procent. W innym przypadku ciepłowniom grozi fala bankructw

Autor: Michał Wroński

08/06/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon