Burgerownia Klaps przenosi się do innej lokalizacji. Otwarcie nastąpi już w najbliższy weekend

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami burgerownia Klaps zostanie przeniesiona do nowej lokalizacji. Lokal przy ulicy Karola Miarki 23 został zamknięty 6 lutego. Otwarcie Klapsa przy ul. Piotra Skargi odbędzie się w najbliższy weekend.

- Jest to nasz ostatni weekend na Karola Miarki 23, jeśli chcecie się pożegnać z tym miejscem to zapraszamy was do poniedziałku, 6 lutego, a resztę czasu będziemy witać się już na ulicy Piotra Skargi 15, więc do zobaczenia w przyszły weekend (11-12 lutego) w nowym lokalu - poinformowała w mediach społecznościowych właścicielka lokalu.

Jak powiedziała nam w styczniu 2023 roku właścicielka Klapsa, czynników przemawiających za zmianą miejsca było wiele. Głównymi powodami były: zbyt mała powierzchnia oraz liczba miejsc parkingowych oraz niepoprawnie działająca wentylacja.

Nowości w lokalu przy ul. Piotra Skargi

W nowej lokalizacji przy ul. Piotra Skargi będzie można latem zjeść w plenerze oraz zrobić rezerwację na nawet 20 osób. Burgerownia będzie dostosowana do rodziców z małymi dziećmi i osób z niepełnosprawnościami.

- Mimo wszystko decyzja była ciężka i długo debatowaliśmy. Jedyne coś nas wstrzymywało to Wasze przyzwyczajenie do naszej obecnej lokalizacji - wyjaśniała w styczniu właścicielka lokalu.

Klaps

Może Cię zainteresować:

Burgerownia Klaps zmieni lokalizację. "Jest kilka pozycji, które przeważyły na taką decyzję"

Autor: Martyna Urban

03/01/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon