Bieg Walentynkowy z Sercem w Piekarach. Wydarzeniu towarzyszy kiermasz gadżetów

Po raz drugi w historii Piekar Śląskich odbędzie się Bieg Walentynkowy z Sercem dla WTZ Piekary Śląskie. Podczas wydarzenia mieszkańcom miasta będą rozdawane gadżety i słodycze. Biegowi towarzyszy kiermasz zorganizowany w Urzędzie Miasta przez WTZ Piekary Śląskie.

W poniedziałek, 13 stycznia o godzinie 13.00 wystartuje druga edycja Biegu Walentynkowego z Sercem dla Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich. W wydarzeniu udział weźmie m.in. Sława Umińska-Duraj, prezydent Piekar Śląskich, Wojciech Krawczyk - członek zarządu śląskiego WOPR oraz Andrzej Wymysło, radny Rady Miejskiej.

Druga edycja biegu walentynkowego

Bieg wystartuje z dzielnicy Kozłowa Góra, a zakończy się około godziny 15.00 w Dąbrówce Wielkiej pod budynkiem Warsztatów Terapii Zajęciowej. Łączna jego długość to około 13 kilometrów. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą rozdawać gadżety i słodycze mieszkańcom miasta.

Oprócz tego w piekarskim urzędzie miasta przy ulicy Bytomskiej rozstawione zostały stoiska przedstawicieli warsztatów WTZ, gdzie od godz. 09:00 do godz. 13:00 odbywa się kiermasz gadżetów walentynkowych.

- Polecamy i zachęcamy do włączenia się w bieg oraz zakup gadżetów walentynkowych, dziękujemy za wsparcie - mówi Sława Umińska-Duraj, prezydent Piekar.
Projekt bez tytułu

Może Cię zainteresować:

Walentynki w Piekarach Śląskich. Gdzie spędzić dzień zakochanych?

Autor: Martyna Urban

11/02/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon