Biedronka przy ul. Bytomskiej nie będzie zamknięta. Przechodzi remont. Znamy datę otwarcia

Mieszkańcy Piekar Śląskich zastanawiają się, co się stanie ze sklepem Biedronka przy ul. Bytomskiej 69. Od wielu dni jest nieczynny. Czy będzie zamknięty na amen? Uspokajamy - trwa tam remont. Sklep będzie nowocześniejszy. Sprawdź, kiedy otwarcie.

Przy ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich są już dwa sklepy Biedronka. W kwietniu 2021 r. przy Bytomskiej 54 otwarto park handlowy Vendo Park, a w nim - również sklep tej portugalskiej sieci handlowej.

Piekary Śląskie Vendo Park. Już otwarto sklep Biedronka i drogerię Hebe

Kilka tygodni po otwarciu Biedronki w Vendo Park zamknięto pobliską Biedronkę przy Bytomskiej 69. Czy w związku z otwarciem nowego sklepu w tak bliskim sąsiedztwie, stary sklep zostanie zlikwidowany? Nie! Są za to dobre wiadomości.

W sklepie przy ul. Bytomskiej 69 w Piekarach Śląskich trwają obecnie prace remontowe. Ich celem jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówki do standardu 3.0, aktualnie obowiązującego w sieci Biedronka. Oznacza to ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, wyeksponowane strefy promocji, kwiatów oraz przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa - informuje Karolina Ulatowska, specjalista ds. komunikacji korporacyjnej w sieci Biedronka

Wprowadzony zostanie podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze. Nowością będzie także odrębna wyspa z produktami ekologicznych BIO oraz Vege.

W środku i na zewnątrz zastosowane będzie oświetlenie LED. Sklep Biedronka w Piekarach Śląskich będzie wyposażono w ekologiczne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2.

Nowoczesny i przestronny wygląd placówka przy Bytomskiej 69 ma zyskać dzięki nowym systemom regałów i półek stosowanych przez sieć Biedronka. Na miejscu można będzie kupić świeżo wypiekane pieczywo oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców.

- Otwarcie sklepu planowane jest 1 czerwca 2021 r. Z okazji otwarcia na klientów czekać będą atrakcyjne promocje - obiecuje Karolina Ulatowska

Subskrybuj piekary.info

google news icon