Piekary Śląskie Vendo Park. Już otwarto sklep Biedronka i drogerię Hebe

Otwarcie Vendo Parku było zaplanowane na 15 kwietnia 2021 roku. Najprawdopodobniej ze względu na przedłużający się lockdown data ta uległa zmianie. Dwa sklepy są jednak czynne - sprawdźmy które.

Vendo Park to park handlowy o powierzchni ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych. Przed parkiem znajduje się spory parking, który jest w stanie pomieścić 145 pojazdów. Przy obecnym reżimie sanitarnym Vendo Park będzie mógł pomieścić około 370 klientów. Otwarcie parku planowano na jutro (15.04), jednak najprawdopodobniej ze względu na przedłużające się obostrzenia termin uległ zmianie. O nowej dacie otwarcia Vendo Parku przeczytamy TUTAJ.

Sklep spożywczy Biedronka już czynny. To czwarta placówka tej sieci w Piekarach Śląskich

Wszystkie sklepy znajdujące się na terenie parku handlowego np. Neonet, KiK czy Sinsay pozostają zamknięte (pełną listę sklepów znajdziemy TUTAJ). Mamy jednak dwa wyjątki, a jednym z nich jest sklep Biedronka, który został uruchomiony 31 marca. Jest to czwarty sklep tej sieci w Piekarach Śląskich. Obiekt został zaprojektowana zgodnie z najnowszym standardem sieci. Przykładem są ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, lepiej wyeksponowane strefy promocji czy przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa.

Zastosowane zostało oświetlenie typu LED, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a sklep wyposażony jest w ekologiczne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2. W placówce jest mniej papierowych plakatów, przy wejściu znalazły się nowoczesne ekrany LCD informujące o aktualnych promocjach. Sala sprzedaży nowego sklepu to prawie 800 m2. Do dyspozycji klientów zostały oddane 3 kasy samoobsługowe i 4 kasy tradycyjne. Dla zmotoryzowanych dostępny jest parking. Sklep zatrudnia 17 osób.

Pierwsza drogeria sieci Hebe w Piekarach Śląskich już czynna

W Vendo Parku oprócz sklepów z ubraniami, sprzętem AGD/RTV czy zabawkami dla dzieci, powstała drogeria Hebe, która jest częścią Grupy Jeronimo Martins. Hebe zostało otwarte w ubiegłym tygodniu, 15 kwietnia 2021. Drogeria posiada szeroką ofertę kosmetyków do makijażu, pielęgnacji włosów, ciała i paznokci. Znajdziemy tam również dermokosmetyki oraz kosmetyki koreańskie. Sieć Hebe sukcesywnie powiększa swój asortyment, dostosowując się do panujących obecnie trendów.

Nowa data otwarcia Vendo Parku LINK.
Lista sklepów w Vendo Parku LINK.

Subskrybuj piekary.info

google news icon