Biblioteka zaprasza na śląskie spotkanie z książką. Gościem głównym Anna Król-Bocheńska

Już w najbliższy czwartek, 13 czerwca, w MBP odbędzie się wydarzenie promujące debiutancki tom. O swoim dziele opowie Anna Król-Bocheńska. Podczas wydarzenia będzie okazja, by nabyć powieść.

Wydawnictwo Vectra
Piekary biblioteka

Autorskie spotkanie w Piekarach

Wszystkie czytelniczki mogą się czuć zaproszone na nadchodzące wydarzenie. W Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Kalwaryjska 62D) mieszkanki spotkają się z Anną Król-Bocheńską. Gość jest doktorem nauk humanistycznych, kulturoznawczynią, bibliotekarką.

- Ślązaczka z metryki i miłości do regionu. Zafascynowana kulturą iberoamerykańską oraz językiem hiszpańskim. Uwielbia upalne miesiące, szum morza i leniwe wieczory z dobrą książką. Miłośniczka serii o Harrym Potterze i filmów o przygodach najsłynniejszego archeologa – Indiany Jonesa. Szczęśliwa mama i żona. Zagorzała psiara - wspominają organizatorzy spotkania.

Debiutancką książką Anny Król-Bocheńskiej są właśnie "Mamy w tarapatach". Tom opowiada o kobietach zmagających się z różnymi wyzwaniami, jakie niesie ze sobą wybrana droga życia, jej blaskami i cieniami. Dodatkowo warto wspomnieć, że przygody bohaterek rozgrywają się w pobliskich Siemianowicach Śląskich.

"Mamy w tarapatach" to niestereotypowa opowieść, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, dobrego humoru i… kupy aż po same pachy. Życie bohaterów toczy się na Górnym Śląsku, w malowniczym Bytkowie, gdzie wciąż krochmali się firanki, piecze co niedzielę rolady, a sąsiadki wiedzą wszystko. I to dosłownie - czytamy w opisie.

Rozmowę z gościem wieczoru poprowadzi Monika Tomysz z MBP w Piekarach Śląskich. Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca. Rozpocznie się o godzinie 17:30. Podczas spotkania nadarzy się okazja, by nabyć tom "Mamy w tarapatach".

Piekary slaskie podroz

Może Cię zainteresować:

Piekary Śląskie. Biblioteka szuka podróżników - tych doświadczonych i mało zaawansowanych

Autor: Urszula Gołkowska

07/02/2024

Dni Piekar Śląskich 2024

Może Cię zainteresować:

Trzy dni zabawy pod Kopcem Wyzwolenia. Tak wyglądały Dni Piekar Śląskich 2024 [GALERIA]

Autor: Urszula Gołkowska

20/05/2024

Subskrybuj piekary.info

google news icon