"Bezludna wyspa", czyli nowy kawałek piekarzanki. Agata Karmusik - "Agatt" śpiewa w nim o przyjaźni

To już drugi kawałek piekarzanki - Agaty Karmusik. Premiera utworu "Bezludna wyspa" odbyła się 30 czerwca. Artystka intepretuje w nim, czym dla niej jest przyjaźń. Kawałek ten jest drugą premierą w wydaniu Agaty Karmusik, która kilka tygodni wcześniej opublikowała utwór pt. "Londyn".

FB Agata Karmusik
Agata Karmusik premiera drugiego utworu

Agata Karmusik "Agatt" z nowym kawałkiem na YouTubie

30 czerwca odbyła się premiera drugiego utworu Agaty Karmusik. Piekarzanki mieszkającej od kilku lat w Anglii - w miejscowości Hull. Zgodnie z zapowiedzią, w sieci pojawił się nowy kawałek pt. "Bezludna wyspa", który został nakręcony w Flamborough w Anglii.

- Już przyjaciół pełna lista, nie potrzeba więcej twarzy, przyjaźń to bezludna wyspa, oddam więcej niż mi dali, dziś pokory robię przystań i doceniam tych co mam, a do wrogów łapie dystans, nie obchodzi mnie ich świat - zaczyna tymi słowami swój utwór.

Tekst utworu to interpretacja przyjaźni - aktualnych relacji i tych straconych. - Wielką stratą mi nie byłaś, skoro nie ma Ciebie już, chyba trochę się zgubiłaś, wiatr cię targa góra dół i choć znowu się zawiodłam, ścieram Ciebie tak jak kurz- śpiewa piekarska artystka.

"Agatt" podkreśla, że to nie koniec jej przygody z muzyką. - Na ten moment wiem,ze lepiej się czuję w weselszych numerach. Następna piosenka będzie bardziej taneczna,wesoła. Premiera odbędzie się na początku września. Aktualnie nawiązałam współpracę z producentem, który swoje studio ma w Polsce. Tworzymy razem ciekawe kawałki,ktore dają nadzieję na lepszą wersję Agatt - zaznacza.

Przypomnijmy, że 12 maja 2023 roku odbyła się premiera pierwszego utworu Agaty Karmusik. Kawałek pod tytułem "Londyn" jest promocją kanału "RazemPełnymGazem" prowadzonego przez piekarzankę i jej męża w serwisie YouTube. Małżeństwo opisuje, jak wygląda życie w stolicy Wielkiej Brytanii i dzieli się z widzami ciekawostkami. Ponadto tytułowy "Londyn" to symbol, który miał zobrazować imigrację.

Agatt Premiera

Może Cię zainteresować:

Piekarzanka nagrała swój debiutancki kawałek. Klip do utworu nakręcono w Anglii

Autor: Martyna Urban

12/06/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon