Basen plenerowy MOSiR-u w Piekarach został zamknięty. "Do zobaczenia za rok"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach poinformował, że basen plenerowy i wodny plac zabaw zostały zamknięte. Prognoza pogoda na nadchodzące dni raczej nie przewidywała letnich temperatur. - Dziękujemy za cały sezon i oczywiście mamy nadzieję do zobaczenia za rok - podsumował MOSiR.

MOSiR Piekary
Basen zawiesza działalność

Basen plenerowy w Piekarach został zamknięty

W czwartek, 31 sierpnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował o zawieszeniu działalności basenu plenerowego i wodnego placu zabaw. Pierwotnie obiekty miały być czynne do 31 sierpnia. Jednak termin ten w przypadku sprzyjającej pogody mógł zostać wydłużony.

- Informujemy, iż w dniu dzisiejszym kończymy sezon letni 2023 na naszym Basenie Plenerowym oraz Wodnym Placu Zabaw. Wszystkim użytkownikom naszego obiektu dziękujemy za cały sezon i oczywiście mamy nadzieję do zobaczenia za rok - poinformował MOSiR w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że basen był czynny od 24 czerwca. W tym roku ceny biletów praktycznie nie uległy zmianie. Obecnie dla osoby dorosłej wejściówka kosztuje 14 zł, a ulgowa 10 zł. Dodatkowo bilet rodziny dla dziecka i dorosłego 22 zł, a dwóch dorosłych i dziecka 35 zł (i jest to jedyna podwyżka cen w porównaniu z rokiem 2022, kiedy to wejściówka kosztowała 33 zł). Bilety zostaną objęte zniżką 50 procent po godzinie 16. Oprócz tego osoby niepełnosprawne zapłacą za wejście 8 zł, a uczestnicy półkolonii i wychowankowie domu dziecka 5 zł.

Wodny plac zabaw w Piekarach nieczynny

Może Cię zainteresować:

Wodny plac zabaw przy MOSiR-ze został zamknięty do odwołania. "Doszło do tego z przyczyn od nas niezależnych"

Autor: Martyna Urban

21/08/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon