Aktywne niedziele w Piekarach Śląskich. Czas na zumbę

Jeśli szukacie pomysłu na wolne wakacyjne dni, ta propozycja może Was zainteresować. W mieście odbywają się otwarte treningi. Zaproszony jest każdy niezależnie od wieku czy kondycji.

Piekary slaskie zumba

Zumba w Piekarach Śląskich

To coś dla osób lubiących trochę się zmęczyć, poćwiczyć i pobawić przy muzyce. W każdą niedzielę odbywa się Zumba z Olą. To proste ćwiczenia łączące fitness z tańcem. Nie wymagają dużej wytrzymałości czy doświadczenia. Treningi mają miejsce w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich "Olimpia" przy ul. Ziętka 60. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 18:00 i trwają do 20:00. Wstęp jest wolny, nie trzeba się zapisywać. Nie ma także ograniczeń wiekowych.

Na czym polega zumba? Ćwiczenia łączą podstawy tańca latynoamerykańskiego z fitnessem, a to wszystko w rytmie muzyki. Dzięki wytrwałym treningom możemy pozbyć się nadmiarowych kilogramów. To jednak tylko część benefitów. Zumba wzmacnia kondycję i koordynację ruchową. Pomaga też rozpocząć regularne ćwiczenia osobom, którym trudno się do tego zmotywować. Warto także pamiętać o pozytywnym wpływie na higienę psychiczną. Zajęcia ułatwiają redukcję stresu i relaks.

Metrorower piekary slaskie

Może Cię zainteresować:

Już za miesiąc Metrorower wjeżdża do Piekar Śląskich. Gdzie pojawią się stacje z pojazdami?

Autor: Urszula Gołkowska

02/07/2024

Piekary slaskie spacery historia

Może Cię zainteresować:

Chcesz poznać sekrety swojego miasta? Trwają piekarskie spacery z historią

Autor: Urszula Gołkowska

26/06/2024

Subskrybuj piekary.info

google news icon