Makabryczne odkrycie! Znaleziono zwłoki mężczyzny w Brynicy

Wczoraj piekarscy policjanci zostali zawiadomieni, że w rzece Brynicy dryfują zwłoki. Przechodzień, podczas spaceru z psem, zauważył unoszące się na wodzie ciało, o czym niezwłocznie poinformował policję.

Piek

Przed godziną 14, do piekarskiej policji wpłynęło zawiadomienie przechodnia, który będąc na spacerze z psem zauważył dryfujące zwłoki. Ciało unosiło się na odcinku rzeki w pobliżu autostrady A1, w rejonie Osiedla Wieczorka i Józefki. Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili otrzymaną informację i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ciało zostało wyciągnięte na brzeg przez załogę straży pożarnej. Jak się okazało denatem jest 47-letni mieszkaniec Piekar Śląski, bardzo dobrze znany policji z licznych interwencji i podejmowanych czynności.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z wydziału kryminalnego oraz technik kryminalistyki. Policja nie chce udzielić więcej informacji, sprawą zajmuję się teraz porkuratura, która zadecydowała o zabezpieczeniu ciała, w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Otrzymane wyniki badania stwierdzą jednoznacznie co było przyczyną śmierci denata i jak długo ciało znajdowało się w wodzie.

fot. Policja Piekary Śląskie

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Mourning 1589195 960 720 skalowacz pl

Zmarły 69-latek na środku pola – lekarka nie...

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

Zatrzymany

Piekary Śląskie. Rozbił szybę w automacie z...

Adam niedzielski

Jest decyzja rządu. Obostrzenia przedłużone do...

Adam niedzielski

Nowe obostrzenia 27.03-09.04. Te restrykcje...

Pln

Piekary Śląskie PUP: nabór wniosków o...

M m kangur 768x521

Wybierz imię dla piekarskiego kangurka