ZTM bierze udział w konkursie dotyczącym zrównoważonego rozwoju

Nie tak dawno, Zarząd Transportu Metropolitalnego opublikował swój pierwszy raport społecznej odpowiedzialności za rok 2020. Zawiera on wizję budowania lepszego miejsca do życia w regionie dzięki zrównoważonemu i odpowiedzialnemu zarządzaniu sieciom komunikacji miejskiej.

Ztmmm

W raporcie znajdują się najważniejsze działania podjęte przez ZTM, które miały bezpośredni wpływ na poprawę jakości życia ponad 2 mln mieszkańców z 56 miast i gmin. Zarząd postanowił zgłosić go do ogólnopolskiego konkursu „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”, który organizowany jest przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Jednym z elementów rywalizacji jest głosowanie internautów.

Procedura głosowania

W dostępnym na stronie formularzu należy wybrać trzy publikacje. Są one umieszczone w kolejności alfabetycznej, więc raport ZTM znajduje się na dole. Po dokonaniu wyboru należy podać swój adres email i wybrać odpowiednie pole z zakładki interesariusz. Prawidłowo oddany głos zostanie wysłany dopiero po kliknięciu w link, który przyjdzie drogą mailową pod wskazany adres.

Na raport ZTM można zagłosować tutaj. Głosowanie potrwa do 20 września.

Subskrybuj piekary.info

google news icon