Zostań wolontariuszem 2. PKO Piekarskiego Półmaratonu

Już niebawem, bo 24 lipca 2021 roku dobędzie się 2. PKO Piekarski Półmaraton razem z Nocną ZaDyszką i Marszem Nordic Walking. W związku z tym organizatorzy poszukują wolontariuszy, którzy pomogą zabezpieczyć największą piekarską imprezę biegową.

Bieg

Biorąc pod uwagę wielkość przedsięwzięcia i konieczność zabezpieczenia poszczególnych ulic, co roku poszukiwani są wolontariusze do pomocy przy zabezpieczeniu całej trasy. Zbiórka wszystkich zainteresowanych wolontariuszy o godzinie 18.00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3. Wolontariusze zostaną później odpowiednio rozmieszczeni przez koordynatorów na całej trasie półmaratonu.

Zabezpieczenie biegu zakończy się o godz. 24.00. Każdy wolontariusz otrzyma pamiątkowy gadżet piekarskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także prowiant na czas trwania biegu.

Ważna informacja – wolontariusze muszą być pełnoletni. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się do 10 lipca pod numerem telefonu: 32 768-10-10 lub mailowo, podając tam swoje imię i nazwisko na adres: sportpiekary@mosir.piekary.pl lub sportpiekary@interia.pl.

Subskrybuj piekary.info

google news icon