Zostań Prezydentem Miasta Piekary Śląskie - licytacja WOŚP

„Kim chciałbyś zostać w przyszłości? Prezydentem.” Teraz to dziecięce marzenie możesz spełnić – wystarczy wygrać licytację na portalu allegro, która dotyczy objęcia stanowiska prezydenta miasta na jeden dzień. Biorąc udział w akcji weprzesz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

001wospprezydent

- Siema Piekarzanie. Chciałabym w tym roku, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oddać na licytację moje stanowisko czyli Prezydenta Miasta Piekary Śląskie. Sami będziecie mogli się przekonać – przez jeden dzień - jak to jest być prezydentem naszego miasta. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra na rzecz laryngologii dziecięcej. Liczę na Wasze zaangażowanie i wielki serca. To jak licytujecie? - mówi Sława Umińska-Duraj, Prezydent Miasta Piekary Śląskie.

Zostań Prezydentem

Wielkimi krokami zbliża się XXIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj postanowiła przekazać swoje stanowisko na jeden dzień osobie, która wygra licytację na portalu allegro. To idealna okazja, by przekonać się na własnej skórze jak wygląda normalny dzień prezydenta. Wygrany będzie mógł wziąć udział w naradach, spotkaniach, a przede wszystkim przez 24 godziny „rządzić” miastem. Zwycięzca wybierze dzień, w którym obejmie urząd. Link do licytacji znajdziemy TUTAJ.

XXXIX finał WOŚP

Aparatury WOŚP uratowały tysiące istnień. W tym roku pieniądze zgromadzone w ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego, który jest niezbędny do diagnostyki i leczenia schorzeń z zakresu laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Oprócz wylicytowania stanowiska Prezydenta Miasta Piekary Śląskie, akcję można wspomóc poprzez internetową zbiórkę, którą zorganizował Akademicki Zespół Szkół.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

1naval

Naval Prezydentem Piekar Śląskich – Prima...

Flaga

12. edycja akcji Wywieś Flagę w Piekarach Śląskich

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

Dziura w drodze

SOS Piekary – zgłoś awarię w mieście

1 kaplica maria hilf

Piekary Śląskie. Trwa remont kapliczki Maria...

M m Złoty certyfikat miasto e1613469303404

Piekary Śląskie docenione za realizację kampani...

Wosp

Podsumowanie WOŚP 2021 w Piekarach Śląskich