Zostań Prezydentem Miasta Piekary Śląskie - licytacja WOŚP

„Kim chciałbyś zostać w przyszłości? Prezydentem.” Teraz to dziecięce marzenie możesz spełnić – wystarczy wygrać licytację na portalu allegro, która dotyczy objęcia stanowiska prezydenta miasta na jeden dzień. Biorąc udział w akcji weprzesz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

001wospprezydent

- Siema Piekarzanie. Chciałabym w tym roku, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oddać na licytację moje stanowisko czyli Prezydenta Miasta Piekary Śląskie. Sami będziecie mogli się przekonać – przez jeden dzień - jak to jest być prezydentem naszego miasta. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra na rzecz laryngologii dziecięcej. Liczę na Wasze zaangażowanie i wielki serca. To jak licytujecie? - mówi Sława Umińska-Duraj, Prezydent Miasta Piekary Śląskie.

Zostań Prezydentem

Wielkimi krokami zbliża się XXIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj postanowiła przekazać swoje stanowisko na jeden dzień osobie, która wygra licytację na portalu allegro. To idealna okazja, by przekonać się na własnej skórze jak wygląda normalny dzień prezydenta. Wygrany będzie mógł wziąć udział w naradach, spotkaniach, a przede wszystkim przez 24 godziny „rządzić” miastem. Zwycięzca wybierze dzień, w którym obejmie urząd. Link do licytacji znajdziemy TUTAJ.

XXXIX finał WOŚP

Aparatury WOŚP uratowały tysiące istnień. W tym roku pieniądze zgromadzone w ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego, który jest niezbędny do diagnostyki i leczenia schorzeń z zakresu laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Oprócz wylicytowania stanowiska Prezydenta Miasta Piekary Śląskie, akcję można wspomóc poprzez internetową zbiórkę, którą zorganizował Akademicki Zespół Szkół.

Subskrybuj piekary.info

google news icon