Znamy ostatniego artystę, który wystąpi podczas Dni Piekar. I nie, nie jest to wykonawca gatunku pop

Poznaliśmy ostatniego artystę, który wystąpi podczas tegorocznych Dni Piekar Śląskich. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 maja i zostanie połączone z 27. urodzinami Radia Piekary. Wśród gwiazd, które wystąpią na scenie są między innymi Sławomir, Enej oraz Skolim.

Capitan Folk FB
Capitan Folk wystąpi podczas Dni Piekar Slaskich 2023

Organizatorzy Dni Piekar Śląskich ujawnili, który artysta wystąpi w niedzielę, 14 maja. Do grona muzyków dołączył Capitan Folk, który znany jest między innymi z przebojów: "Karczmareczka" "Kalinka", "Będę Cię Kochał" oraz "Miłości mały znak".

Repertuar Dni Piekar Śląskich 2023

Po ostatnim ogłoszeniu organizatorów znany jest już cały repertuar tegorocznych Dni Piekar. Przypomnijmy, że wydarzenie zostało podzielone na dwie zasadnicze części. W piątek, 12 maja swoje 27. urodziny będzie obchodzić Radio Piekary. Natomiast w sobotę i niedzielę, 13 - 14 maja odbędą się Dni Miasta. Oto tegoroczny repertuar:

  • 12 maja - Enej, Skolim, B.R.O, Nowator, Woner S, Coast Patrol, Hello Party,
  • 13 maja - Sławomir, Extazy, Ludzie, Freaky Boys, D-Bomb, Hello Party,
  • 14 maja - Baciary, Capitan Folk, Nika, Laura Gajowska, Spontan, Rompey,, Mażoretki Azaria, Piekarskie Zespoły Regionalne, Górniczsa Orkiestra Dęta "Piekary-Julian".

Godzinowa rozpiska występów artystów zostanie opublikowana wkrótce. Osoby które chcą współtworzyć imprezę lub zostać sponsorem mogą skontaktować się z piekarskim magistratem pod numerami: 695-887-017 lub 695-887-018.

Extazy wystąpi podczas Dni Piekar 2023

Może Cię zainteresować:

Organizatorzy Dni Piekar 2023 odsłaniają karty. Wystąpi kolejna gwiazda disco polo

Autor: Martyna Urban

13/04/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon