Zmarł Jerzy Macoła, znany muzyk z Piekar Śląskich

Zmarł Jerzy Mocoła, muzyk pochodzący z Piekar Śląskich, który był członkiem zespołu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. Pogrzeb odbędzie się już jutro.

Bernadeta Kowalska i Przyjaciele
Zmarł Jerzy Mocoła, muzyk pochodzący z Piekar Śląskich

W ubiegłą środę zmarł Jerzy Macoła, znany muzyk pochodzący z Piekar Śląskich. Był członkiem zespołu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. Odszedł od nas w wieku 68 lat.

Pogrążeni w bólu zawiadamiamy, że w dniu 03.11.2021 odszedł od nas Jurek Macoła, kompozytor, producent muzyczny, brat, wujek, przyjaciel… – informuje Rodzina i zespół Bernadeta Kowalska i Przyjaciele.

Msza św. Żałobna zostanie odprawiona 6 listopada o godz. 12.45 w Parafii Rzymsko-Katolickiej im. Najświętszej Maryi Panny i św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich. Ostatnie pożegnanie z Jerzym Macołą w modlitwie różańcowej odbędzie się dzisiaj o godz. 19 w Kaplicy przy Kościele Królowej Pokoju przy ul. Powstańców Śląskich 2 w Tarnowskich Górach.

Niestety w ubiegłą środę, 3 listopada zmarł pochodzący z Piekar Śląskich Jerzy Macoła. Muzyk, który był członkiem zespołu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele miał 68 lat.

Subskrybuj piekary.info

google news icon