Zlot żarciowozów w Piekarach dobiegł końca. Kierowcy zablokowali przejazd na Kopiec

Kolejna edycja zlotu foodtrucków w Piekarach dobiegła końca. Mieszkańcy mogli korzystać z żarciowozów od piątku do niedzieli. Największą frekwencję odnotowano w niedzielę, kiedy to przyjezdni zablokowali samochodami drogę prowadzącą na Kopiec Wyzwolenia.

Viktor Wieczorek
Zablokowany przejazd na Kopiec Wyzwolenia

Zlot foodtrucków w Piekarach - zablokowany przejazd na Kopiec

W niedzielę, 16 kwietnia żarciowozy w Piekarach Śląskich cieszyły się dużą frekwencją. Na zlocie foodtrucków pojawili się nie tylko piekarzanie, ale także przyjezdni. Największe oblężenie na piekarskim wydarzeniu nastąpiło w godzinach popołudniowych.

Wówczas do komendy miejskiej policji wpłynęło zawiadomienie o zablokowanej drodze prowadzącej na Kopiec Wyzwolenia. Odwiedzający, który postanowili wybrać się na wydarzenie samochodem zaparkowali po obu stronach jezdni. Warto podkreślić, że po obu stronach jezdni obowiązuje zakaz zatrzymywania.

- Zgłoszenie wpłynęło około godziny 15.30, policjanci którzy przybyli na miejsce zablokowali wjazd na drogę prowadzącą do Kopca oraz podjęli się regulacji ruchu w celu udrożnienia przejazdu i niedopuszczenia do zdarzeń drogowych - wyjaśnia Łukasz Czepkowski, rzecznik prasowy piekarskiej policji.

Mundurowi podjęli się ręcznej regulacji udrożnienia ruchu. Działania policjantów zostały zakończone około godziny 19.30.

Kuchnia gruzińska piekary

Może Cię zainteresować:

Zlot foodtrucków w Piekarach Śląskich. Takie tutaj ceny [ZDJĘCIA]

Autor: Martyna Urban

15/04/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon