Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich już po studniówce. Zobaczcie te zdjęcia!

Sezon studniówkowy trwa w najlepsze. Przedmaturalnej celebracji nie zabrakło także w naszym mieście. Jak bawili się uczniowie?

Bal Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich

Do matury zostało coraz mniej tygodni. To jednak nie tylko czas coraz intensywniejszych przygotowań do egzaminu, ale także okazja do świętowania. 7 stycznia swoją studniówkę obchodziła młodzież z ZS nr 1. Impreza rozpoczęła się o godzinie 20:00 w sali Alfa w Mierzęcicach.

Podczas wydarzenia nie zabrakło tradycyjnego poloneza. O godzinie 23:00 odbył się quiz wiedzy, a po północy wybrano Króla i Królową Balu. Oprócz maturzystów na studniówce gościli włodarze miasta Piekary Śląskie, dyrekcja ZS nr 1, grono pedagogiczne oraz zaproszeni przedstawiciele firmy Amister, Rady Miasta Piekary Śląskie, jak również rodzice klas programowo najwyższych.

- Wychowawcom i rodzicom dziękujemy za świetnie przygotowaną imprezę, miłą atmosferę i czujność na bezpieczeństwem - wspominają reprezentanci szkoły.

Maturzystom gratulujemy udanej zabawy oraz życzmy, by w najbliższe wakacje nie zabrakło kolejnego powodu do świętowania.

Subskrybuj piekary.info

google news icon