Zenek Martyniuk w Piekarach Śląskich. Zmiana terminu koncertu zespołu Akcent

Niekwestionowana gwiazda muzyki disco-polo już niebawem przyjedzie do Piekar Śląskich. Koncert Zenka Martyniuka wraz z zespołem Akcent początkowo był zaplanowany na 16 maja 2021 roku w Miejskim Domu Kultury przy ul. Bytomskiej 73. Data ta jednak uległa zmianie ze względu na panujące obostrzenia. Poznajmy nowy termin koncertu.

Zenon martyniuk

Zenon Martyniuk od dziecka wykazywał zdolności muzyczne. W czasach młodości występował w zespole Akord i Centrum. W 1989 roku wraz z Mariuszem Anikiejem założył zespół Akcent. Po wyjeździe Anikieja za granicę, Zenon Martyniuk był częścią zespołu Ex-Akcent oraz Crazy Boys. Zagrał gościnnie również w zespole Select. Następnie wydał solowy album studyjny, a po powrocie Anikieja do Polski wspólnie reaktywowali zespół Akcent. Przebojami stały się takie utwory jak: „Gwiazda”, „Pragnienie miłości”, „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los”. Teledysk do piosenki „Przez twe oczy zielone” przekroczył 100 mln wyświetleń na serwisie YouTube. Artysta był gościem na wielu festiwalach i plenerowych imprezach sylwestrowych.

Nowy termin koncertu

Koncert zespołu, który miał się odbyć 16 maja 2021 roku o godzinie 17.00 w MDK przy ul. Bytomskiej 73 cieszył się tak dużym powodzeniem, że organizator postanowił wówczas uruchomić jeszcze jeden koncert na godzinę 19.00. Wydarzenie nie doszło jednak do skutku, a termin imprezy uległ zmianie. Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent zagra 30 maja 2021 roku o godz. 17.00 i 19.00. Wszystkie bilety zakupione do 16 maja zachowują ważność.

fot. Facebook Zenon Martyniuk

Subskrybuj piekary.info

google news icon