Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu ulicy Pod Lipami. Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni

Na skrzyżowaniu ulic Pol Lipcami i Obwodnicy Zachodniej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowane zostały służby, które udzieliły pomocy medycznej uczestnikom wypadku. Na miejscu działały dwa zastępy straży oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 21 listopada około godziny 17. Na skrzyżowaniu ulic Pod Lipami i Obwodnicy Zachodniej zderzyły się ze sobą samochód osobowy marki Peugeot oraz dostawczy marki Iveco.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, usunięciu z jezdni wycieków płynów eksploatacyjnych i zniszczonych elementów pojazdów - wyjaśnia Rober Gubała, rzecznik prasowy piekarskiej straży pożarnej.

Na miejsce zadysponowane zostały dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, które kontynuowały udzielanie pomocy medycznej osobie poszkodowanej. Odniesione obrażenia nie zagrażały jej życiu. Na miejscu działały również dwa patrole policji oraz zastępy JRG Piekary Śląskie,

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek Piekary jana pawła

Wypadek radiowozu policyjnego w Piekarach

Wypadek dwóch samochodów

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Inwalidów Wojennych i Wyzwolenia

Zderzenie busa z osobówką

Zderzenie busa z samochodem osobowym w Brzezinach Śląskich

Wypadke Piekary

Zderzenie dwóch samochodów na DW911

Wypadek Jana Długosza

Groźny wypadek na skrzyżowaniu Jana Długosza

oderwane cegły kamienica

Na chodnik przy ulicy Bednorza zaczęły spadać cegły

Interwencja straży w szkole podstawowej nr15

Rozpylenie gazu pieprzowego w Szkole Podstawowej nr 15