Zderzenie na skrzyżowaniu ulic Ziętka i Konstytucji 3 Maja. Kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło na skrzyżowaniu ulic Ziętka i Konstytucji 3 Maja. Kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Peugeotem. Uczestnicy wypadku nie odnieśli poważnych obrażeń.

Dyżurny komendy miejskiej otrzymał zgłoszenie po godzinie 20 o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ziętka i Konstytucji 3 Maja.

- Doszło tam do zderzenie dwóch samochodów osobowych. Kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z peugeotem - wyjaśnia sierż. szt. Łukasz Czepkowski, oficer prasowy KMP w Piekarach.

60-letni mężczyzna kierujący oplem i ofiara wypadku - 75-letnia kobieta zostali przebadani pod kątem obecności alkoholu we krwi. Badanie wykazało, że w chwili wypadku byli trzeźwi.

Na miejscu zjawił się zespół ratownictwa medycznego, który po wykonanym badaniu uczestników wypadku oznajmił, iż nie wymagają hospitalizacji.

Droga została odblokowana po godzinie

Jak wyjaśnia st. kpt. mgr Marcin Kulawik droga po godzinie została odblokowana. Na miejscu działały 2 zastępów straży pożarnej, w tym 7 strażaków. Ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu jezdni z wyłamanych części powypadkowych.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Potrącenie pieszej partyzantów

Potrącenie 17-latki przy ulicy Partyzantów

Wypadek piekary kopiec wyzwolenia

Wypadek przy ulicy Jana Pawła II

wypadek Szpitalna

Potrącenie przy ulicy Szpitalnej - ranna 75-letnia kobieta

Złodziej iglaków Piekarach

Złodziej iglaków grasuje po Piekarach Śląskich

Zatrzymania osób poszukiwanych piekary

14 osób zatrzymanych przez piekarskich policjantów

Kontrole policji piekary

Po raz trzeci złapana za jazdę na "podwójnym gazie"

Ulica zietka piekary

Piekary Śląskie. 9-letnie dziecko potrącone....