Zapisz dziecko do APN Olimpia na zajęcia!

Czy Twoje dziecko przejawia umiejętności piłkarskie lub zwyczajnie kocha piłkę nożną? Już teraz zapisz je do APN "Olimpia", na zajęcia prowadzone przez wykwalifikowana kadrę trenerską.

32

Akademia Piłki Nożnej „Olimpia”

APN „Olimpia” w Piekarach Śląskich zaprasza wszystkie dzieci do uczestnictwa w zajęciach z piłki nożnej. Treningi odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów, którzy w indywidualny sposób podchodzą do każdego dziecka. Na zajęciach panuję miła atmosfera, która sprzyja zawieraniu nowych przyjaźni. Młodzi piłkarze mają również możliwość wyjechać na obozy sportowe, które jeszcze bardziej zacieśniają więzi wśród uczestników. Jak wyglądają opłaty? Akademia Piłki Nożnej „Olimpia” Piekary Śląskie pobiera miesięczną składkę członkowską w wysokości: 90 zł miesięcznie – 1 osoba, 135 zł miesięcznie - 2 osoby (rodzeństwo), 180 zł miesięcznie – 3 osoby (rodzeństwo).

Osoby zainteresowane zajęciami są proszone o kontakt pod nr tel: +48 607 908 200 – Zbigniew Feliszowski, +48 505 393 993 – Mateusz Górniak, lub adresem mailowym: apnolimpiapiekary@interia.pl. Treningi odbywają się na obiektach MOSiR Piekary Śląskie.

Piłka nożna dla najmłodszych – czy warto?

Dzieci, swoją pierwszą przygodę z piłką nożną zaczynają już od najmłodszych lat, grając z kolegami na podwórku czy szkolnym boisku. Gra w takich miejscach nie zawsze jest bezpieczna i może skończyć się uszczerbkiem na zdrowiu, Najlepszym wyjściem jest zapisanie dziecka na profesjonalne zajęcia sportowe. Piłka nożna to świetna forma aktywności fizycznej. Regularne treningi wzmacniają kondycję dziecka, a także uczą współpracy w grupie i samodyscypliny. Zajęcia pod okiem trenerów mogą rozwinąć drzemiący w dzieciach talent, który w przyszłości może zaowocować niesamowitą karierą.

fot. apnolimpiapiekary.pl

Subskrybuj piekary.info

google news icon