Zaginęła 46-letnia mieszkanka Piekar Śląskich. Kobieta choruje na cukrzycę i nadciśnienie

Rodzina 46-letniej Jadwigi Szwedy prosi o pomoc w jej odnalezieniu. Kobieta wyszła z domu kilkanaście godzin temu i od tej pory nie skontaktowała się z bliskimi. Piekarzanka choruje na cukrzyce i nadciśnienie.

Izabela Miodek FB
Zaginęła Jadwiga Szweda z Piekar Śląskich

Zaginęła 46-letnia Jadwiga Szweda z Piekar Śląskich

We wtorek, 28 marca około godziny 22.00 Jadwiga Szweda opuściła swój dom rodzinny przy ulicy Kościuszki w Piekarach Śląskich.. Od tamtej pory nie skontaktowała się ze swoimi bliskimi. Kobieta ubrana była w w ciemne spodnie, niebieski płaszcz i białe adidasy. Piekarzanka jest krępej budowy i ma 164 centymetry wzrostu.

Jadwiga Szweda choruje na cukrzycę i nadciśnienie, dlatego rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu, gdyż kobiecie może grozić niebezpieczeństwo,

- Ktokolwiek widział mamę proszę o kontakt pod numerem telefonu 508 410 237- poinformowała Izabela Miodek, córka zaginionej piekarzanki.

O zaginięciu kobiety została zawiadomiona również policja, dlatego rodzina prosi o ewentualne przekazanie informacji odnośnie miejsca pobytu piekarzanki na piekarski komisariat policji lub pod nr telefonu 47 85 322 00.

AKTUALIZACJA 20:00, 29.03.2023 R.

Kobieta została odnaleziona.

Mieczysława Korczak

Może Cię zainteresować:

Zaginęła Mieczysława Korczak. 69-letnia kobieta ma problemy z pamięcią

Autor: Martyna Urban

17/06/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon