Zaginął Jakub Kostecki z Piekar Śląskich. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zginął 37-letni piekarzanin Jakub Kostecki. Mężczyzna wyszedł z domu 17 czerwca i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu ze swoją rodziną. Piekarzanin leczył się psychiatrycznie. Najbliżsi mężczyźni proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

37-letni Jakub Kostecki wyszedł z domu rodzinnego 17 czerwca i do tej pory nie skontaktował się ze swoją rodziną. Według relacji najbliższych, mężczyźnie nie zdarzało się wychodzić z domu na tak długi czas.

Jak wygląda zaginiony mężczyzna?

Rysopis: - oczy zielone - włosy czarne, krótkie - wzrost ok. 185 cm. Znaki szczególne: tatuaż pod okiem „łezka”, z boku głowy tatuaż „budzik” (zegar). Zaginiony mężczyzna zostawił w domu wszystkie swoje rzeczy. 37-letni piekarzanin ma za sobą kilka prób samobójczych. Zaginiony leczył się psychiatrycznie.

Na mężczyznę czeka w domu jego 5-letni synek. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc i jakiekolwiek informacje. Osoby, które posiadają jakiejkolwiek informacje o tym, gdzie mężczyzna może przebywać lub które mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o pilny kontakt z KMP w Piekarach Śląskich pod nr tel. 47 853 22 00 lub 112.

Kontaktować można się również bezpośrednio z Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka w wiadomości prywatnej. Fundacja zapewnia anonimowość.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Amfetmina KMP Piekary

Piekarzanin wpadł za posiadanie sporej ilości amfetaminy

Wyszyńskiego

Kolejne kradzieże katalizatorów na terenie Piekar

Amfetamina w Piekarach

Policjanci zabezpieczyli tysiąc działek amfetaminy

Oszuści w Piekarach

Udając pracowników energetyki okradli piekarzanina

Młodzi chuligani zdewastowali kapliczkę

Młodzi wandale zdewastowali odnowioną kapliczkę Maria Hilf

Potrącenie na pasach dzieci

Potrącenie dwóch dziewczynek na przejściu przy ulicy Maczka

Henryk kula pzpn w piekarach1

Senegalscy młodzi piłkarze zostaną zaproszeni do miasta