Zaginął Jakub Kostecki z Piekar Śląskich. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zginął 37-letni piekarzanin Jakub Kostecki. Mężczyzna wyszedł z domu 17 czerwca i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu ze swoją rodziną. Piekarzanin leczył się psychiatrycznie. Najbliżsi mężczyźni proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

37-letni Jakub Kostecki wyszedł z domu rodzinnego 17 czerwca i do tej pory nie skontaktował się ze swoją rodziną. Według relacji najbliższych, mężczyźnie nie zdarzało się wychodzić z domu na tak długi czas.

Jak wygląda zaginiony mężczyzna?

Rysopis: - oczy zielone - włosy czarne, krótkie - wzrost ok. 185 cm. Znaki szczególne: tatuaż pod okiem „łezka”, z boku głowy tatuaż „budzik” (zegar). Zaginiony mężczyzna zostawił w domu wszystkie swoje rzeczy. 37-letni piekarzanin ma za sobą kilka prób samobójczych. Zaginiony leczył się psychiatrycznie.

Na mężczyznę czeka w domu jego 5-letni synek. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc i jakiekolwiek informacje. Osoby, które posiadają jakiejkolwiek informacje o tym, gdzie mężczyzna może przebywać lub które mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o pilny kontakt z KMP w Piekarach Śląskich pod nr tel. 47 853 22 00 lub 112.

Kontaktować można się również bezpośrednio z Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka w wiadomości prywatnej. Fundacja zapewnia anonimowość.

Subskrybuj piekary.info

google news icon