Wypadek z udziałem motocyklisty na DK 94. Policja apeluje o rozwagę

Piekarscy funkcjonariusze badają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło przedwczoraj na Drodze Krajowej numer 94. Mężczyzna kierujący motocyklem, uderzy w tył osobowego fiata. Poszkodowany kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Droga była zamknięta do chwili zakończenia czynności przez mundurowych.

Do zdarzenia doszło 7 lipca 2021 roku około godziny 10.00 na DK 94. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 27-letni kierowca motocykla uderzył w tył osobowego fiata. Kierujący samochodem 47-letni mieszkaniec Bytomia zawracał w niedozwolonym miejscu. Na miejsce zdarzenia przybyło pogotowie ratunkowe, które zabrało 27-latka do szpitala w celu dalszych badań. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w wydychanym powietrzu u kierowcy motocyklu, jak i kierowcy samochodu. Droga w tym miejscu była zamknięta, aż do momentu zakończenia wszystkich czynności prowadzonych przez mundurowych. Wyznaczony został objazd przez ul. Kotuchy, Roździeńskiego i Bednorza. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz piekarscy funkcjonariusze.

Policja apeluje do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Przed wykonaniem każdego manewru na drodze warto spojrzeć w lusterka i nie raz upewnić się, że nikt nie jedzie. Pamiętajmy, że nie jesteśmy jedynymi uczestnikami ruchu na drodze i powinniśmy mieć na uwadze również czyjeś zdrowie i życie.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Policja

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

Policja

43-letni kierowca przekroczył prędkość

Policja

Zatrzymano sprawce zniszczenia mienia

Wybita szyba samochód

Niebezpieczny incydent podczas Dni Piekar

Wypadke Piekary

Zderzenie dwóch samochodów na DW911

Wyszyńskiego

Kolejne kradzieże katalizatorów na terenie Piekar

Potrącenie pieszej partyzantów

Potrącenie 17-latki przy ulicy Partyzantów