Wypadek przy ulicy Jana Pawła II. Przy Kopcu Wyzwolenia przewrócił się samochód

Do zdarzenia doszło przy ulicy Jana Pawła II w Piekarach. W zdarzeniu brały udział pojazdy marki Peugeot i Volvo. Na miejsce zadysponowany został zespół ratownictwa medycznego. Droga po niespełna dwóch godzinach została odblokowana.

fot. UM Piekary
Wypadek piekary kopiec wyzwolenia

Do zdarzenia doszło we wtorek, 22 marca. Przed godziną 9 kierowca peugeota z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Volvo. Samochód sprawcy w wyniku zderzenia przewrócił się na bok. Jak mówi nam oficer prasowy, obaj kierowcy byli trzeźwi.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wyczyszczeniu płynów eksploatacyjnych oraz postawieniu przewróconego pojazdu. Droga została odblokowana około godziny 10:35 - tłumaczy st. kpt. mgr Marcin Kulawik, oficer prasowy KM PSP w Piekarach Śląskich.

Do wypadku wezwany został zespół ratownictwa medycznego. Osoby poszkodowane zostały przebadane na miejscu przez medyków. Nie wymagały hospitalizacji. W zdarzeniu brały udział 3 zastępy, w tym 9 strażaków.

Subskrybuj piekary.info

google news icon