Wypadek na ulicy Inwalidów Wojennych. Kierujący skodą potrącił motocyklistę

Na ulicy Inwalidów Wojennych doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Skoda z motocyklem. Wiadomo, że kierujący pojazdem nie ustąpił pierwszeństwa jednośladowi. Mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami.

KMP w Piekarach
Wypadek na Inwalidów Wojennych w Piekarach

Piekary. Potrącenie motocyklisty na ul. Inwalidów Wojennych

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 22 maja. Około godziny 17.00 23-letni bytomianin kierujący samochodem skoda jadąc w kierunku ulicy Jana Pawła II, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka motocykliście.

- 37-letni motocyklista z Piekar Śląskich z obrażeniami trafił do szpitala, był przytomny - informuje Łukasz Czepkowski, rzecznik prasowy komendy policji w Piekarach.

Wiadomo, że obaj kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Zderzenie ze względu na poniesione obrażenia przez motocyklistę zostało zakwalifikowane jako wypadek. Przypomnijmy, że to kolejne zdarzenie z udziałem motocyklisty w ostatnich dniach. W piątek, 19 maja na skrzyżowaniu ulicy Ziętka potrącona została 17-letnia kierująca motocyklem, która również trafiła z obrażeniami do szpitala.

Wypadek Piekary ulica Ziętka

Może Cię zainteresować:

Zderzenie samochodu z motocyklem na skrzyżowaniu ulicy Ziętka. Nastolatka została zabrana do szpitala

Autor: Martyna Urban

19/05/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon