Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Inwalidów Wojennych i Wyzwolenia. Dwoje dzieci trafiło do szpitala

Na skrzyżowaniu ulic Inwalidów Wojennych i Wyzwolenia doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Dwie dziewczynki trafił do szpitala. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Wypadek w Piekarach. Dwoje dzieci trafiło do szpitala

Do wypadku doszło w piątek, 30 czerwca. Około godziny 9:20 39-letni kierujący samochodem marki Volvo z powiatu gliwickiego zderzył się z bmw, za kierownicą którego siedział 44-letni piekarzanin. Wiadomo, że w bmw jadące ulicą Wyzwolenia uderzył pojazd marki Volvo skręcający z ulicy Inwalidów Wojennych.

- Pojazdami podróżowały łącznie cztery osoby. Dwie dziewczynki w wieku 7 i 13 lat podróżujące volvem zostały przewiezione do szpitala celem pogłębienia diagnostyki lekarskiej - wyjaśnia mł. asp. Łukasz Czepkowski, rzecznik prasowy komendy policji w Piekarach.

Trwa wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Skrzyżowanie, na którym doszło do wypadku pozostanie zamknięte do godziny 12.00, czyli na czas prowadzonych działań ratowniczych oraz dochodzenia prowadzonego przez piekarska Policję.

Wypadek DW911 Piekary

Może Cię zainteresować:

Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Jasionowskiego z DW911. Dwie osoby trafiły do szpitala

Autor: Martyna Urban

07/06/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon