Wspomnienie ferii - OK „Andaluzja” w Piekarach Śląskich organizuje konkurs dla dzieci

Wczoraj ferie zimowe dobiegły końca. Uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych wrócili dziś na stacjonarne zajęcia. To jednak nie jest powód, by zapominać o tym beztroskim czasie spędzonym w domu czy na podwórku. Ośrodek Kultury Andaluzja postanowił zorganizować konkurs, którego tematem są sposoby spędzania tegorocznych ferii. Szczegóły znajdziemy poniżej.

0001dzieckorysuje

Ferie zimowe w tym roku były „wyjątkowe”. Wszyscy uczniowie w Polsce mieli przerwę zimową w tym samym czasie. Dodatkowo liczne obostrzenia sprawiły, że dzieci nie mogły korzystać z kin, placówek kulturalnych czy sportowych. Stoki narciarskie w czasie ferii również były zamknięte. Jak zatem poradziły sobie dzieci bez atrakcji, jakie zapewniały im powyższe obiekty? To właśnie jest tematem konkursu Ośrodka Kultury „Andaluzja”. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej, filmiku lub zdjęć, które zobrazują jak spędzili tegoroczne ferie zimowe.

Regulamin konkursu

Filmiki (w formacie mp4) i zdjęcia (minimalna rozdzielczość 1024x768px) należy przesłać na adres email: impresariat@okandaluzja.pl. W treści wiadomości należy wpisać imię i nazwisko autora, a także jego wiek i tytuł pracy. Prace plastyczne trzeba dostarczyć do Ośrodka Kultury „Andaluzja”, który znajduje się przy ul. Oświęcimskiej 45 w Piekarach Śląskich. Wizyta w placówce następuje po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 32 284 56 20 wew. 24 i 25, w godzinach od 8.00 do 15.00. Praca musi zawierać opis: imię i nazwisko autora, wiek, tytuł pracy. W zabawie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Termin nadsyłania i dostarczania prac mija 25 stycznia 2021 roku (włącznie). Osoby, które biorą udział w konkursie jednocześnie wyrażają zgodę na upowszechnianie swojej pracy raz wizerunku, imienia i nazwiska autora.

Wszystkie nadesłane i dostarczone prace zostaną opublikowane na stronie www.okandaluzja.pl oraz fanpage OK „Andaluzja”. Dodatkowo zdjęcia będą wydrukowane i powieszone w siedzibie Ośrodka. Po wznowieniu działalności placówki wystawę będzie można oglądać przez 30 dni. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają drobne upominki. Dokumenty do pobrania znajdują się TUTAJ.

Subskrybuj piekary.info

google news icon