Wotore 4, czyli walka na gołe pięści w najbliższy piątek w Katowicach. Śledź live’a

Miłośnicy Wotore musieli uzbroić się w cierpliwość, ale w końcu się doczekali. Pierwsza w Polsce organizacja z walkami na gołe pięści powraca! W najbliższy piątek – 21 stycznia br. w katowickiej Walcowni rozegra się gala Wotore 4. Jak przedstawia się karta walk? Czy można śledzić walki na żywo? Szczegóły poniżej.

Pasternak vs simon portale

W ostatnich latach konkurencja dla boksu i MMA przybrała na sile. Gale, w których wojownicy biją się na gołe pięści zyskały spore grono fanów. Jak można się słusznie domyślać, Polacy również się ich domagali.

Katowicka organizacja jako pierwsza w kraju nad Wisłą postanowiła sprostać oczekiwaniom kibiców. Tak powstało Wotore, czyli gala inna niż wszystkie. To właśnie podczas Wotore, zawodnicy biją się na gołe pięści. Jedno jest pewne, spektakularne nokauty i dawka emocji to ich znak rozpoznawczy.

Wotore 4: karta walk

W najbliższy piątek, czyli 21 stycznia br. wystartuje gala Wotore 4. Walkę, której obowiązkowo nie można przegapić jest pojedynek aktualnego mistrza Michała Pasternaka z Simonem Henriksenem. „Wampir” musi być czujny, ponieważ jego duński przeciwnik zdobywał doświadczenie w znanej organizacji King of the Streets.

To niejedyna walka, która rozegra się podczas gali. Kibice będą mogli podziwiać cztery superfighty, w których wystąpią m.in.: Kamil Janik, Eric Olsen, Roger Burjański czy Artur Saładiak. W części dodatkowej pojawi się osiem zawodników.

WALKA WIECZORU

  • Simon Henriksen - Michał Pasternak

SUPERFIGHT

  • Eric Olsen - Kamil Janik
  • Artur Saładiak - Denis Makowski
  • Piotr Więcławski - Denis Labryga
  • Roger Burjański - Bartosz Kwiatkowski

UCZESTNICY TURNIEJU (razem będzie 8 zawodników).

  • Marcin Szołtysik
  • Kamil Heberlein
  • Bartosz Zaczeniuk
  • Krzysztof Pietraszek

Wotore 4: oglądaj na żywo

Fani walk, którzy nie mogą pojawić się bezpośrednio na gali, mogą oglądać jej transmisję na żywo w Internecie. Koszt transmisji w systemie PPV to 29,99 zł. Można ją nabyć TUTAJ.

Studio podczas gali Wotore 4 prowadzić będą: Marcin Wrzosek i Łukasz Zaborowski. Komentowaniem zajmą się: Łukasz Jurkowski i Filip Błachut.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Pasternak vs simon portale

Walki na gołe pięści powstały na śląskiej ziemi

Nowe ścieżki rowerowe w Piekarach

Rusza ostatni przetarg na budowę ścieżek rowerowych

Liga podnoszenia ciązarów piekary

Siłacze zmierzą się podczas zawodów podnoszenia ciężarów

Ping pong

Przed nami Grand Prix Tenisa Stołowego

Nikodem

Piekarzanin na Tour de Pologne Juniorów

Sztafety stadion slaski 06

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata Sztafet już...

Biegowe gp 870x400

Biegaj razem z nami – Grand Prix Piekar...