Włoski trener z wizytą w Juventus Academy Piekary Śląskie

Piekary Śląskie mogą pochwalić się wizytą niezwykłego gościa. W poniedziałek 11 października br. Juventus Academy odwiedził Carlo Mastellone. Włoch na co dzień pełni funkcję trenera w Juventus FC.

Włoski trener z wizytą w Juventus Academy

Mastellone od 12 lat odpowiada za koordynację projektu Juventus Academy, między innymi w Azji, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej.

Trener Carlo w pierwszym dniu pobytu w akademii obserwował pracę trenerów pod kątem budowy jednostki treningowej oraz doboru środków treningowych. Wizyta Włocha potrwa do soboty, czyli 16 października br. W tym czasie Mastellone odwiedzi wszystkie grupy akademii, śledząc postępy i poczynania zawodników.

Juventus Academy Piekary Śląskie

Pracowity tydzień

Podczas wizyty trenera Carlo Mastellone w Juventus Academy planowo odbędą się szkolenia skierowane dla kadry trenerskiej. Włoch będzie również oceniał organizację i funkcjonowanie projektu realizowanego przez akademię. Okazuje się, że to nie pierwsza taka wizyta. W połowie czerwca Juventus Academy odwiedził Lorenzo Grossi – trener główny i koordynator całego projektu.

Juventus Academy Piekary Śląskie

J Academy działa w ramach międzynarodowego projektu Juventus Academy już od 2013 roku. Oczywiście projekt koordynuje słynny klub z Turynu. Współpraca z najbardziej utytułowanym włoskim klubem, nie kończy się na modelu szkolenia. Dodatkowo wiąże się z:

  • Regularnymi wizytami włoskich trenerów w Piekarach Śląskich,
  • Stażach trenerów J Academy w Turynie,
  • Pracą opartą na programach szkoleniowych opracowanych przez Juventus FC.


Juventus Academy Piekary Śląskie

Przypominamy, że w dalszym ciągu trwa nabór uzupełniający zawodników do wszystkich grup.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:

Juventus Academy Piekary Śląskie - J Academy
e-mail: biuro@j-academy.pl
Tel. +48 697 194 048

FACEBOOK

Subskrybuj piekary.info

google news icon