Wizyta policji w siedzibie Radia Piekary

W ubiegłym tygodniu w siedzibie Radia Piekary przy ul. Bytomskiej 73 zjawili się funkcjonariusze. Ta informacja szybko dotarła do innych redakcji niosąc ze sobą wiele plotek. Co dokładnie wydarzyło się budynku piekarskiego radia?

Radio jpg

3 marca w porannych godzinach siedzibę Radia Piekary nawiedziła policja. Wizyta nie miała jednak związku z działalnością lokalnej rozgłośni. Przedstawiciel rozgłośni wspomina, że pojawienie się funkcjonariuszy z Radiu miało związek z pilną potrzebą złożenia wyjaśnień przez jednego ze współpracowników. Policjanci na miejscu zatrzymali 36-latka z Katowic, który był poszukiwany na podstawie wydanego przez sąd nakazu zatrzymania, celem odbycia kary więzienia w związku z niedostosowaniem się do zakazów sądowych. Jak mówił oficer prasowy KMP w Piekarach Śląskich, Łukasz Czepkowski, zatrzymany mężczyzna przesiedzi w więzieniu 3 miesiące.

Stanowisko Radia Piekary

„W związku z pojawiającymi się anonimowymi, podawanymi w tonie sensacji informacjami dotyczącymi wizyty funkcjonariuszy policji w siedzibie Radia Piekary informujemy, że nie miała ona żadnego związku z funkcjonowaniem stacji radiowej, ani z pracą żadnego z pracowników i współpracowników Radia Piekary.
Zostaliśmy poinformowani, że istnieje pilna potrzeba złożenia wyjaśnień przez jednego z współpracowników. O szczegółowe informacje w tej sprawie należałoby się zwrócić do uprawnionych organów. Sprawa nie dotyczy Radia Piekary, stacja nie jest uczestnikiem żadnego postępowania”

Pod oświadczeniem złożył podpis redaktor naczelny Radia Piekary – Rafał Kurowski.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Perfumy

Złodziej okradł piekarską drogerię

Badanie alkomatem

Podsumowanie policyjnych działań pn....

Cyberprzestepca

Uważaj na podejrzane SMS-y od złodziei....

Zatrzymany

Piekary Śląskie. Rozbił szybę w automacie z...

Policja kajdanki

Pijany nie kupił piwa, więc wybił szybę w...

0szczepienie policja

Szczepienia policjantów na Śląsku

M m 53 645174 g

Poszukiwany sprawca kradzieży 5 tysięcy złotych...