Wirtualny kiermasz książek – wzbogać swoje zbiory za niewielką cenę

Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich postanowiła urządzić wirtualny kiermasz, w którym każdy czytelnik może za niewielką kwotę nabyć interesującą go pozycję. Pozyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup nowości książkowych.

Wirtualny kiermasz książek

W ramach wirtualnego kiermaszu, możemy nabyć wiele ciekawych pozycji w bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdziemy tam biografie, kryminały, poradniki czy powieści historyczne. Każdy z pewnością wybierze coś ciekawego dla siebie. Wszystkie pozycje znajdziemy TUTAJ. Książki z wirtualnego kiermaszu możemy zamówić , pisząc na adres mailowy: grom@biblioteka.piekary.pl lub dzwoniąc pod numer tel: 32 767 59 75 (prosząc o połączenie z z Działem Gromadzenia i Opracowania Zbiorów).

Wszystkie zamówienia zrealizowane są w następnym dniu roboczym. By odebrać książki i za nie zapłacić należy udać się do Biblioteki Centralnej przy ul Kalwaryjskiej 62d w godzinach jej otwarcia. Pamiętajmy, że płatności możemy dokonać jedynie gotówką. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowych, ciekawych pozycji, które zasilą księgozbiory Biblioteki.

Warto regularnie odwiedzać stronę internetową Biblioteki oraz jej fanpage na Facebooku – będziemy wtedy na bieżąco z tytułami książek, które wpływają do puli publikacji przeznaczonych do sprzedaży.

fot. Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

AZS

Wybór szkoły ponadpodstawowej

Remont drogi

Zmiana organizacji ruchu ul. Kalwaryjskiej

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Teodorki i Heneczki Bądźcie z nami bibliotekarzami

Piosenka bibliotekarzy w międzynarodowym konkursie

IRRS

Dariusz Iskanin w IRRS

Park Śląski w Chorzowie

Czego potrzebuje Park Śląski? Wkróce debata ŚLĄZAG-a