Wielkanocne zbieranie jajek ponownie w Piekarach. Zawody dla dzieci odbędą się na MOSiR-ze

Już jutro, 8 kwietnia o godzinie 9.00 rozpocznie się Świąteczne Zbieranie Jajek na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. Rywalizacja została podzielona na trzy grupy wiekowe. W zawodach mogą wziąć udział tylko dzieci, które zostały zapisane już wcześniej.

MOSIR 2022
Zbieranie jajek w Piekarach

Ponad trzy tysiące jajek zostanie rozrzuconych na stadionie MOSiR-u w Piekarach. Rywalizacja dla dzieci odbędzie się w ramach kolejnej edycji Świątecznego Zbierania Jajek Wielkanocnych. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 8 kwietnia. Zabawa polega na zebraniu jak największej liczby opakowań po Kinder niespodziance i wymianie ich na czekoladowe jajka. W tym roku zabawa została podzielona na trzy grupy wiekowe:

  • dzieci w wieku 𝟴-𝟭𝟬 𝗹𝗮𝘁 (roczniki 2013-2015), godz. 𝟵.𝟬𝟬 - 𝟵.𝟯𝟬,
  • dzieci w wieku 𝟲-𝟳 𝗹𝗮𝘁 (roczniki 2016-2017), godz. 𝟵.𝟰𝟱 - 𝟭𝟬.𝟭𝟱,
  • Dzieci do 5. roku życia (roczniki 2018 i młodsi), godz. 𝟭𝟬.𝟯𝟬 - 𝟭𝟭.𝟬𝟬.

W wydarzeniu nie wezmą udziału osoby dorosłe. Zasady zmienione zostały dwa lata temu, kiedy to "dorośli" wyrywali dzieciom jajka niespodzianki.

Zapisy na Świąteczne Zbieranie Jajek 2023 dobiegły końca

Ze względów organizacyjnych 𝘇𝗮𝗽𝗶𝘀𝘆 dzieci przyjmowane były telefonicznie do 6 kwietnia. W dniu imprezy wejście na stadion będzie możliwe od ulicy Maczka (od strony restauracji Monte Carlo), natomiast wyjście z terenu imprezy od strony ulicy Olimpijskiej (wyjście główne). Organizatorami imprezy są: radni Daniel Pliszka oraz Stanisław Plajzner, Urząd Miasta w Piekarach Śląskich, Obywatelski Klub Radnych oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Stanisław plajzner piekary

Może Cię zainteresować:

Świąteczne zbieranie jajek na stadionie MOSiR-u. W tegorocznej edycji udział wezmą tylko dzieci

Autor: Martyna Urban

12/04/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon