Wernisaż wystawy fotograficznej Heleny Domańskiej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Teodora Heneczka przy ulicy Kalwaryjskiej odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej pn. “Zauroczenie pięknem świata”. Swoje fotografie zaprezentuje tam Helena Domańska. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Helena Domańska
Helena Domańska

Od 2 lutego w MBP im. Teodora Heneczka będzie dostępny wernisaż fotograficzny Heleny Domańskiej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Helena Domańska jest autorką wielu wystaw i laureatką konkursów m.in. konkursu Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Po przejściu na emeryturę zaczęła zwiedzać świat i rozpoczęła swoją przygodę z fotografią. Nigdy nie rozstaje się z aparatem fotograficznym. Jej zdjęcia są pełne zachwytu nad pięknem architektury i otaczającej nas przyrody. Fotografka pochodzi z Radzionkowa.

Helena Domańska należy do Piekarskiego Stowarzyszenia Foto Akademia, które jest współorganizatorem wystawy. Fotografie będą prezentowane w holu Biblioteki Centralnej przy ulicy Kalwaryjskiej w dniach 2-25 lutego 2023 roku.

Irena Gut Opdyke wystawa

Może Cię zainteresować:

Wernisaż wystawy o Irenie Gut-Opdyke. Na jej cześć zasadzono drzewko pamięci w piekarskiej bibliotece

Autor: Martyna Urban

27/09/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon